САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Багато хто вважає, для того щоб стати просунутим водієм, готовим до будь-яких неприємностей на дорозі, необхідний багаторічний досвід. Деякі говорять про 5 річний термін, кому то і 10 років за кермом може здатися мало. Але є спосіб прискорити процес і вивести свої водійські навички на абсолютно новий рівень.

Про необхідність навичок екстремального водіння можна говорити досить багато. Але давайте уявимо ситуацію, коли після опадів і різкого перепаду температур асфальт покривається тонким шаром льодової кірки. В даному випадку, подібна ситуація може повторяться постійно, враховуючи особливості їхного клімату. Керувати автомобілем в таких умовах, без навичок екстремального водіння просто небезпечно. Саме бажання убезпечити себе і свою сім'ю штовхає водіїв йти на курси екстремального водіння http://autoschool.net.ua/articles/kursy-ekstremal-nogo-vozhdeniya-v-kieve в Києві.

Спеціалізоване навчання дозволити отримати необхідні знання, про які ви навіть і не мріяли в звичайній автошколі. А практичні заняття дозволять отримати навички для застосування їх в реальному житті. З теоретичних занять ви дізнаєтеся про особливості поведінки автомобіля на сухий, мокрій, сніжною, грунтової і крижаній поверхні. Адже траєкторія руху, гальмівний шлях і фізика руху машини на різній поверхні кардинально відрізняється. Потрібно бути готовим до зміни умов.

Другий важливий момент, чому ви навчитеся на курсах екстремального водіння, це самоконтроль і спокій. Адже паніка, невпевненість і страх змушують робити нас необдумані і неправильні рішення. А це може призвести не тільки до ДТП і пошкодження автомобіля, але і заподіяння шкоди собі та оточуючим людям. Досить часто ми чуємо від недосвідчених водіїв, що в паніці вони починають плутати педалі і вести себе неадекватно на дорозі. У деяких це не проходить і після 10 років водіння. Тут потрібен фахівець, який підкаже, як з цим можна впоратися.

Основні навички придбані в школі екстремального водіння дозволять вам грамотно вибудовувати траєкторію руху використовуючи рульове управління і педаль гальма. Правильно гальмувати на слизьких поверхнях, здійснювати грамотний і безпечний обгін. Природно вартість такого навчання набагато вище, ніж у звичайних автокурси. Але і рівень придбаного професіоналізму на кілька порядків більше. Ви отримаєте впевненість за кермом і виховаєте холоднокровність в будь-якій екстремальній ситуації.