САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

chevrolet

bezdorozie-Chevrolet-NIVA-2018-foto

Шевроле Нива в 2018 році схоже довгоочікуваного оновлення не отримає. Друга генерації компактного позашляховика швидше за все на дорогах Росії так і не з'явиться. Концерн GM не готовий платити за реалізацію проекту, а "Автоваз" конкурент для Лада 4х4 нового покоління не потрібен. Але модель зразка 2002 року продовжує випускатися. Доступні комплектації і ціни на Chevrolet Niva привертають певну частину покупців, яким потрібен недорогий позашляховик з унікальними характеристиками.
Читати далі →

Компактний позашляховик Шевроле Нива 2017 року по і раніше не змінив покоління, хоча модель наступної генерації Шеви Нива 2 показали ще в 2014 році на автосалоні в Москві. Кризові явища в економіці не дозволили запустити новинку на конвеєрі. Виробник продовжує вичавлювати все можливе з Chevrolet Niva зразка 2002 року. Але вічно відтягувати неминуче не вийде.
Читати далі →

Дорожній просвіт Шевроле Орландо або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Chevrolet Orlando і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Шевроле Авео або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Chevrolet Aveo і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Шевроле Лачетті або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Chevrolet Lacetti і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Нива Шевроле або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Chevrolet Niva і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс або дорожній просвіт Шевроле Круз, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Chevrolet Cruze і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →