САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

Популярний седан Hyundai Solaris пережив на українському конвеєрі вже два покоління. Найбільший автозавод повного циклу являє собою нове сучасне підприємство. Сам завод добудували ще в 2011 році. А ось на повну потужність підприємство вийшло в 2012 році і з тих пір працює в 3 зміни по 8 годин, тобто цілодобово.
Читати далі →

Старт продажів оновленої Хендай Елантра 2019 модельного року на їхному ринку оголошений офіційно. Виробник навіть опублікував ціни на рестайлінгову Hyundai Elantra, яка в базі подорожчала на 30 000 рублів. Що стосується решти, то поговоримо про це докладніше в їхній статті.
Читати далі →

Новий бюджетний кросовер Nissan Kicks продовжує свою переможну ходу з глобальних ринків. З'явившись на Олімпіаді в Ріо де Жанейро в 2016 році модель завоювала Латинську Америку, Китай та Індію. Машину виробляють в Бразилії, Мексиці та Китаї. А в Індії недавно налагодили виробництво трохи зрадою, збільшеною в розмірах, модифікації.
Читати далі →

Хендай Санта Фе 2019 року одержав досить осудні комплектації і ціни. Звичайно нове покоління кросовера виявилося дорожчим, але по суті вартість підвищилася неістотно, якщо порівнювати зі старою версією автомобіля. А якщо врахувати наскільки Hyundai Santa Fe змінився в кращу сторону, то така цінова пропозиція є досить вигідним.
Читати далі →

Новий Хендай Туссан 2019 модельного року вже доступний покупцям в СНД. Базова ціна нового Hyundai Tucson практично не змінилася. Сегмент кросоверів цього класу вельми конкурентний. Найцікавіше, що лідером на їхному ринку є одноплатформеннік Туссана - Кіа Спортейдж 2019 минулий рестайлінг.
Читати далі →

Новий Хундай Туксон 2019 зовні змінився не сильно, але дещо які моменти варто відзначити. З технічної точки зору з'явилися невеликі прориви, про що ми поговоримо нижче. Зустрічайте черговий рестайлінг Hyundai Tucson, який на їхному ринку ніяк не може відновити втрачені позиції через низку ребрендінгів.
Читати далі →

Кросовер Хендай Грета 2019 навряд чи отримає абсолютно новий кузов, але дещо які зміни в екстер'єрі ми побачимо. Найпопулярніший компактний кросовер на їхному ринку продовжує залучати все нових покупців. Неймовірний успіх Hyundai Creta склався з грамотної цінової політики, хорошої якості і практичності автомобіля.
Читати далі →