VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

BFGoodrich Tires (США)

Шинами виробника BFGoodrich оснащений космічний човник КолумбіяBFGoodrich Tires производит покрышки для автомобилей с 1910 года. Американська фірма BFGoodrich виробляє покришки для автомобілів з 1910 року.

- это полный набор: имя, отчество и фамилия легендарного пионера американской промышленности - доктора Бенджамина Фрэнклина Гудрича, который создал в США первые шины. Назва фірми - BFGoodrich - це повний набір: ім'я, по батькові та прізвище легендарного піонера американської промисловості - доктора Бенджаміна Френкліна Гудріча, який створив в США перші шини.

У 1896 році саме ця компанія виготовила шини для першого продаваного в США автомобіля "Winton", що вивело марку в лідери американської шинної промисловості. . З цього моменту почалася багаторічна історія BFGoodrich. 1926 рік. Чарльз Лінберг вперше в світі здійснює безпосадочний переліт через Атлантику. . Колеса пілотованого їм літака "The Spirit of St. Louis" ( "Дух Cент-Луї"), були взуті в шини BFGoodrich. была изготовлена автошина из синтетического каучука. Майже через 20 років, а саме в 1954 році під маркою BFGoodrich було виготовлено автошина з синтетичного каучуку. Сьогодні практично кожен автомобіліст знає, що таке радіальна шина. Радіальна конструкція включає в себе малослойного каркас з обрезиненних паралельних текстильних ниток і металокордним брекер. . Однак, мало хто знає, що вперше автошина з радіальним каркасом була виготовлена в Америці в 1965 році компанією BFGoodrich.

является подразделением компании Uniroyal , а после поглощения Uniroyal компанией Michelin в 1990 году, подразделением компании Michelin . З 1986 BFGoodrich є підрозділом компанії Uniroyal, а після поглинання Uniroyal компанією Michelin в 1990 році, підрозділом компанії Michelin. лидирует в производстве высокотехнологичных покрышек для различных экстремальных условий эксплуатации. BFGoodrich лідирує у виробництві високотехнологічних покришок для різних екстремальних умов експлуатації.

известна также разработками в области авиа-космических технологий и полимеров, а так же выпуском покрышек для самолетов. Фірма BFGoodrich відома також розробками в області авіа-космічних технологій і полімерів, а так само випуском покришок для літаків.

"Застовпивши" лідерство в космічних технологіях, фірма "атакує" конкурентів на землі. принимает решение присоединить компанию к группе Michelin . Для завоювання європейського ринку в 1989 році керівництво BFGoodrich приймає рішення приєднати компанію до групи Michelin. Кілька років досліджень і напруженої роботи призвели до закономірного успіху. в 2000 м году произвели настоящи фурор, заняв первые строчки в сравнительных тестах автошин. Моделі автошин BFGoodrich у 2000 му році виробили реальні фурор, посівши перші рядки в порівняльних тестах автошин.

Шинами виробника BFGoodrich оснащений космічний човник "Колумбія".


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти