Нове покоління Сузукі Вітара отримало українські ціни

Днями українські дилери японської марки почали офіційно продавати Suzuki Vitara нової генерації в СНД. Зміни в автомобілі торкнулися головним чином екстер'єру і його внутрішнього оформлення. Додатково виробник оснастив новинку іншим обладнанням. Що стосується гами силових агрегатів, то вона залишилася без змін.

Як повідомляє авто сайт мінімальна ціна, по якій сьогодні можна придбати Сузукі Вітара нового покоління, становить 1 179 000 рублей. За ці гроші доступний кросовер в базовій комплектації GL. Такий автомобіль має в оснащенні атмосферний мотор робочим об'ємом 1,6 літра. Новинка має передній привід і 5 ст. «Механіку». «Топова» версія автомобіля має на кузові шильдик GLX. Вона забезпечена турбованим мотором BOOSTERJET 1,4 літра. Силовий агрегат працює в зв'язці з автоматичною трансмісією і системою AWD. Така шина доступна в салонах дилерів за ціною від 1 709 000 рублей. Найдешевша версія автомобіля, забезпечена повним приводом, обійдеться потенційному покупцеві в 1 459 000 рублей.

Новинка відрізняється від дорестайлинговой версії зміненої гратами радіатора. Нове покоління «Вітара» виробник оснастив колісними дисками розмірністю 17 дюймів. Головна оптика виконана на світлодіодах. Крім цього для оновленої моделі є два нові кольори забарвлення кузова. Перший називається Ice Grayish Blue, а другий - Solar Yellow.

Головною зміною в салоні автомобіля виступає оновлена ​​панель приладів. Монітор має розмір 4,2 дюйма. У салоні присутній мультируль, який забезпечений підрульовими пелюстками перемикання передач. На центральній консолі головним декоративним елементом виступають стрілочний годинник. Також новинка оснащується більш досконалою системою мультимедіа. Вона забезпечена монітором розміром 7 дюймів. Для оновленого кросовера виробник пропонує обробку передніх і задніх сидінь замшею. Для обробки передньої панелі використовувалася м'яка накладка.

На українському ринку оновлена ​​Vitara буде доступна зі старими і перевіреними моторами. У лінійці силових агрегатів ніяких змін не відбулося. Її складуть два двигуна. Перший ДВС має робочий об'єм 1,6 л. Агрегат працює на бензині і видає 117 «конячок». Друга силова установка забезпечена турбіною. Вона має робочий об'єм 1,4 літра. При роботі на піковому режимі такий агрегат видає 140 кінських сил.

Автомобіль з найслабшим силовим агрегатом може бути укомплектований 5 ст. «Механікою» або 6-діапазонним "автоматом" на вибір. Для Сузука Вітара нового покоління доступний не тільки монопривод на передню вісь. Автомобіль може оснащуватися і системою повного приводу. Більш потужний силовий агрегат для новинки доступний тільки в зв'язці з «автоматом». Vitara в версії з ДВС потужністю 140 «конячок» пропонується, як з переднім, так і з повним приводом.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються