Авторство великого німецьких виробників картелю


Volkswagen, Audi, Porsche, BMW і Daimler протягом багатьох років переговорів, як брехати влади

Найбільші виробники Німеччини — Volkswagen, Audi, Porsche, BMW і Daimler, були звинувачені владою країни в картелі, повідомляє Der Spiegel.

Згідно з інформацією, вже у 90-х роках минулого століття створили компанію секретні робочі групи обмінювалися технологіями і компонентів, що дозволяють скорочення викидів. Ці групи були включені більше 200 співробітників, які протягом 30 років організували понад 60 таємних зустрічей. Вони обговорювали в основному означає, щоб замаскувати фактичні рівні викидів забруднюючих речовин від дизельних двигунів.

Антимонопольні влади в Німеччині вже почали розслідування, яке показало, що учасники цих груп обговорюють створення спеціальних резервуарів для AdBlue — рідина, що використовується для хімічної очистки скидаються газів від дизельних двигунів.

На одній з таких зустрічей, представники німецьких марок прийшли до висновку, що більш великі танки будуть коштувати дуже дорого, і тому погодилися зробити тільки маленькими. Кількість AdBlue рідини достатньо, щоб пройти перевірку, а потім швидко закінчили.

Компанії Volkswagen і Daimler офіційно повідомлені про розслідування, перш ніж 2 місяці. І як тільки стало відомо, що акції обох компаній на світових ринках, а також BMW, почав падати.

Фото: Cartimes

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *