САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

НОВИНИ

Оновлена Lada Granta знову лідирує. Рестайлінг і розширення модифікацій за рахунок пішла Калини принесло позитивні результати. Серйозне зростання на 43.6% відносно минулого року робить Гранту недосяжним бестселером ринку.
Читати далі →

На тлі того, що всі автовиробники збільшили ціни на свої машини, на "Автовазі" вирішили здешевити Лада Веста. Досить сильний хід по відношенню до конкурентів, які не можуть серйозно міняти цінову політику, через відносно невисокою частки локалізації. По суті Lada Vesta не подорожчало, навіть після збільшення ПДВ.
Читати далі →

У 2008 році влада США зажадали від виробників легкових машин і пікапів встановлювати датчики тиску в шинах в обов'язковому порядку. У СНД поки такого правила немає, але багато автовиробників встановлюють цю опцію за замовчуванням. Ви запитаєте навіщо? Спробуємо відповісти на це питання в даній статті.
Читати далі →

Якщо ви думаєте, що ремонт кузова легкового автомобіля і вантажівки схожі, ви серйозно помиляєтеся. Відмінності стосуються не тільки в принципово інший технічної конструкції, масштабах, але і в особливостях пошкоджень. Сьогодні поговоримо про це більш детально.
Читати далі →

Сьогодні "Автоваз" оголосив про початок продажів "зарядженого" седана Lada Vesta Sport. Модель, яку представили на краковському автосалоні в серпні 2018 року, тепер може купити будь-який бажаючий. Як і передбачалося, вартість машини трохи перевалила за мільйон рублів. Докладні характеристики і фото Веста Спорт ми вже публікували.
Читати далі →

У великих містах їхної країни досить багато проблем пов'язаних з нерозвиненістю дорожньої мережі, яка з самого початку не була розрахована на велику кількість особового транспорту. Однак, в останні роки ситуація почала змінюватися. Як не дивно, але каталізатором позитивних змін стає проведення великих спортивних заходів.
Читати далі →

Після Великої Вітчизняної війни стало зрозуміло, що великі промислові підприємства бажано розміщувати подалі від кордонів, в глибині території. За такою логікою і з'явився Красноярський шинний завод. Главшінпромом в 1946 році приймається рішення про будівництво великого підприємства.
Читати далі →