САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

НОВИНИ

Lada Vesta Sport виявилася найдорожчою з усього модельного ряду "АвтоВАЗу" і сміливо переступила позначку в мільйон рублів. Наскільки модель виявиться популярною у росіян поки не зрозуміло. Швидше за все 2019 рік покаже наскільки покупці оцінили розробку українського автогіганта.
Читати далі →

Незважаючи на позитивні підсумки минулого року в їхному автопромі. У 2019 знову вирішено запустити програми "перший і сімейний автомобіль". Дана міра держпідтримки українського автовиробництва почне працювати вже з 1 березня 2019 року. Про що повідомив міністр Мінпромторгу Денис Мантуров.
Читати далі →

Програма "Сімейний автомобіль" 2019, яка стартувала влітку 2017 року розширена на ще один рік. Глава Мінпромторгу Денис Мантуров на зустрічі з Володимиром Путіним розповів президенту, що в уряді позитивно ставляться до продовження програми. Тобто отримати 10 відсоткову знижку на покупку нового авто можна буде і в 2019 році. Початок програми заплановано на 1 березня.
Читати далі →

Крупно габаритна новинка від корейської компанії, седан Kia K900, який раніше продавався під ім'ям Quoris, з'явиться в продажу в дилерській мережі в перший день весни. Для нового автомобіля в чотиридверному кузові виробник буде пропонувати два силові агрегати і один варіант трансмісії. Уже зараз відомо, що вартість новинки збільшиться. Але все ж модель збереже свою цінову перевагу перед конкурентами з Європи.
Читати далі →

Влітку 2017 року »Автоваз" почав випуск LADA Vesta CNG з газовим обладнанням. Сьогодні вітчизняний автогігант вирішив перевести ще одну машину на газомоторне паливо. Тепер і Лада Ларгус зможе споживати газ в якості палива.
Читати далі →

Росіяни в 2019 році можуть побалувати себе суперкарам з Італії вартістю 16 380 164 рублів. Днями в українській столиці сталося офіційне представлення суперкара Lamborghini Huracan EVO. Цим заходом італійський бренд ознаменував старт продажів оновленої моделі.
Читати далі →

Те, чого так довго чекали прихильники японської компанії, нарешті відбулося. Дилери японської компанії відкрили прийом замовлень на Toyota Corolla нової генерації . І експертів, і фанатів популярного бренду неприємно здивувало те, що новинка буде доступна тільки з одним силовим агрегатом.
Читати далі →