САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Багато росіян вже знають, що таке сервіс BlaBlaCar. Ця програма дозволяє знайти поїздку з попутниками або без них. Суть полягає в тому, що пасажири поділяють з водієм витрати на паливо. У підсумку, така схема вигідна всім.

На перший погляд, все ясно і зрозуміло. Однак, не варто забувати, що і там є маса нюансів, в яких можна розібратися не відразу. Як в бла бла кар знайти поїздку з максимальною вигодою, з урахуванням всіх тонкощів можна дізнатися на tebepoputi.ru, де вас чекає покрокова інструкція з усіма подробицями. Широкі можливості налаштувань своїх переваг дозволять зустріти попутників зі схожими інтересами та провести всю дорогу з комфортом.

Мало хто знає але корисного з додатком вже більше 15 років. За цей час платформа BlaBlaCar змінилася до невпізнання, але при цьому зберегла свою основну ідею - економіка спільного споживання транспортних послуг. Звучить звичайно незрозуміло, але у суті є поділом витрат на транспорт. Ідея створити подібний проект відвідала французького студента Фредеріка Мазеллі ще в 2003 році на різдвяні свята. Студент не міг виїхати додому, оскільки всі квитки на потяги та автобуси були розкуплені. Але він прекрасно бачив, як повз нього проносяться порожні автомобілі, які їхали в потрібному йому напрямку. Вже після нового року Фредерік взявся за реалізацію своєї ідеї платформи пошуку попутників.

Сьогодні додаток BlaBlaCar активно працює більш ніж в 20 країнах світу. У Росії Блаблакар став доступний взимку 2014 року. Великий поштовх у розвитку проекту трапився з появою смартфонів і повсюдним доступом в інтернет. Тепер дістатися з точки А в точку Б, завдяки інформаційним технологіям, можна швидко і з комфортом. З огляду на розміри їхної країни і особливості транспортної інфраструктури тема пошуку попутників виявилася неймовірно затребуваною.

Не варто забувати про водіїв, які отримали можливість не просто скоротити витрати, а ще й заробити. Адже не всі їдуть на своїх машинах, хто то переміщається на службовому транспорті, де бензин вже оплачений. Особливо це актуально для водіїв здійснюють регулярні поїздки між великими містами і на досить великі відстані. До речі, Фредерік Мазеллі не зупинився на досягнутому і зараз займається розвитком нових платформ, які допомагають людям, і не тільки в транспортній сфері.