САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Skoda

У керівництві чеської компанії відмовилися від ідеї довго мучити шанувальників марки очікуванням старту нової моделі компактного кросовера Шкода Камікі 2019. «Годувати тизерами» фанатів теж не стали і представили "вживу" найочікуванішу європейську новинку цього року. Новий кросовер Skoda Kamiq представили офіційно в рамках Женевського автосалону.
Читати далі →

До моменту запуску в серію нової моделі чеської компанії на європейському ринку залишилося не так багато часу. Проте, виробник продовжує проводити регулярні тести свого бюджетного кросовера Шкода Камікі. Саме під час одного з випробувань Фотошпигуни і змогли у всіх деталях розглянути зовнішність нового кросовера.
Читати далі →

Новий Шкода Карок з'явиться в Росії вже в 2019 році, про що заявив представник Skoda в Росії Ян Прохазка. Поки йде узгодження місця для складання нової моделі. Адже для забезпечення конкурентної ціни чехи готові збирати кросовер Karoq саме в Росії. Нову модель будуть виробляти або в Калузі поруч з Шкода Рапід, або в Нижньому Новгороді, де роблять Октавію.
Читати далі →

Оновлена Шкода Октавія 2017 дісталася і до Росії. Старт виробництва в Нижньому Новгороді відбувся 17 березня. А вже з 1 квітня дилери приймали замовлення на ліфтбек вітчизняного складання. Skoda Octavia досить непогано продається в своєму класі особливо в великих столичних містах. Правда фейсліфтінг спочатку викликав досить багато суперечливих емоцій, про що ми поговоримо трохи нижче.
Читати далі →

Рестайлинговая Шкода Рапід 2017 тепер доступна і їхним покупцям. Влітку цього року в Калузі почалося виробництво оновленого лифтбека. Сьогодні поговоримо про позитивні зміни моделі Rapid, покликані привернути до автомобіля нових споживачів. Конкурувати чеському авто доводиться в основному з німецьким Поло седан . Обидві машини створені на загальній агрегатній базі і збираються на Калузькому заводі концерну VW.
Читати далі →

Новий Шкода Карок все ж з'явиться в Росії, але не раніше 2018 року. Кросовер Skoda Karoq покликаний замінити модель Yeti і стати молодшим братом Skoda Kodiaq. Зовні моделі досить схожі, якщо не брати до уваги різницю в розмірах. Сьогодні з'явилися новини, що Карок отримає більш солідні габарити, ніж Йеті. Останні новини про технічні характеристики Karoq читаємо далі.
Читати далі →

Дорожній просвіт Шкода Йеті або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Skoda Yeti і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →