VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Avon Tyres (Великобританія)

Avon Tyres является пионером в области создания и производства покрышек и имеет опыт в этой области. Компанія Cooper-Avon є піонером в області створення і виробництва покришок і має досвід в цій області. Її історія починається з 1885 року, коли її засновники випустили перші покришки на своєму заводі. Спочатку компанія випускала тверді накладки на колеса, але вже 1897 році освоїла випуск покришок, що підтримують всередині себе постійний тиск. Через чотири роки при заводі було відкрито магазин з продажу продукції.

узнала вся Америка. У 1906 році про фірму Avon дізналася вся Америка. Тоді була проведена перша рекламна кампанія.

Великий поштовх до розвитку бізнесу дала друга світова війна. . Майже на всіх видах військової техніки використовувалися шини фірми Avon.

Друга світова війна теж посприяла розвитку виробництва, так як військові гостро потребували якісних покришках.

Після війни, в зв'язку зі збільшенням числа автомобілів, почався черговий бурхливий ріст виробництва.

Avon году компания открыла первый зарубежный завод в Кении. У 1953 році компанія відкрила перший закордонний завод в Кенії.

году произошла крупная модернизация производства, которая заняла более пяти лет. У 1956 році сталася велика модернізація виробництва, яка зайняла більше п'яти років.

Вигідне рішення по виробництву шин для мотоциклів забезпечило славу підприємству. по 1963 года, каждый чемпион мира использовал на своем мотоцикле шины Avon . У періоді з 1958 по 1963 роки, кожен чемпіон світу використовував на своєму мотоциклі шини Avon.

объем годового производства достиг 1,5 млн штук. У 1961 обсяг річного виробництва досяг 1,5 млн штук. У серпні 1966 року могутній пожежа перервала виробництво на 24 години. Тільки самовідданість пожежних врятувала завод від загибелі.

году Avon одним из первых стала производить радиальные шины, которые отличались большей надежностью и долговечностью, по сравнению с диагональными. У 1970 році Avon одним з перших стала виробляти радіальні шини, які відрізнялися більшою надійністю і довговічністю, в порівнянні з діагональними.

года прошли под девизом рационализации в условиях глобального кризиса. 80-е роки пройшли під девізом раціоналізації в умовах глобальної кризи.

года началась диверсификация бизнеса. З 1991 року почалася диверсифікація бізнесу. Компанія стала продавати ліцензії на виробництво її покришок.

году шины Avon стали стандартно устанавливать на знаменитые автомобили Rolls-Royce . У 1933 році шини Avon стали стандартно встановлювати на знамениті автомобілі Rolls-Royce.

году Avon Tyres была приобретена компанией Cooper и Rubber Company of Findlay. У 1997 році Avon Tyres була придбана компанією Cooper і Rubber Company of Findlay. Представлення нового назви компанії і емблеми відзначило початок нової ери під новою назвою: Cooper-Avon Tyres Limited.


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти