VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Новий Toyota Land Cruiser буде взутий в шини Bridgestone

Розділ: Статті Переглядів: 4074 | 17 червня 2008
Для комплектації останньої модифікації легендарного джипа Toyota Land Cruiser були обрані шини лінійки Bridgestone Dueler.

Toyota Land Cruiser сьомого покоління з оновленим дизайном і збільшеною потужністю буде взутий в шини Bridgestone Dueler H / T D684 II розміру P285 / 60R18114V. Всесезонна шина від Bridgestone ідеально підходить для складного бездоріжжя, а також забезпечує комфорт і низький шум на асфальті.

Bridgestone Dueler H / T D684 II виконана із застосуванням запатентованої технології UNI-T, яка об'єднує різні розробки і нововведення в галузі проектування каркаса, борта покришки і протектора.

Основні переваги UNI-T - округла форма шини, що поліпшує баланс керованості на сухій і мокрій поверхні, і спеціальний технічний вуглець в складі гумової суміші, що зменшує знос і шум.

Новый Toyota Land Cruiser будет обут в шины Bridgestone


Land Cruiser з'явився в США в 1958 році, а з 1986 року він комплектується шинами Bridgestone . также комплектуют 15 других моделей Toyota, включая Avalon, Camry, Camry Solara, Corolla, 4Runner, FJ Cruiser, Highlander, Matrix, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Tacoma, Tundra и Yaris. В даний час шини Bridgestone і Firestone також комплектують 15 інших моделей Toyota, включаючи Avalon, Camry, Camry Solara, Corolla, 4Runner, FJ Cruiser, Highlander, Matrix, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Tacoma, Tundra і Yaris.джерело euroshina.com.ua з посиланням colesa.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти