VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як довго покришка вважається новою?

Розділ: Статті Переглядів: 6262 | 7 червня 2008
alt Провідна німецька експертна компанія Dekra задалася питанням: «Як довго продається покришка може вважатися новою?». Фахівці німецького автоклубу ADAC вважають знаходиться у продажу шину нової протягом 2 років, в той час як самі виробники шин називають іншу цифру - 5 років.

Зверніть увагу на дату виготовлення при купівлі шини!

У різних судових позовах, що виникли у автовласників з виробниками шин через аварії з вини покришок, також називалися різні терміни придатності шин. Так в 1992 році в окружному суді міста Worms (Німеччина) було прийнято вважати зимові шини новими, якщо їх вік з моменту виробництва не перевищує двох років. У 2003 році окружний суд міста Krefeld (Німеччина) ухвалив, що покришка вважається новою, якщо вона проведена не більше 5 років тому. Однак в 2004 році федеральна судова палата у справі про аварію спортивного автомобіля з вини шин (номер справи: VIII ZR 386/02) прийняла рішення, що покришки, продані його власнику і вироблені 5,5 років назад, вважаються старими і не придатними для реалізації в якості нових. Таким чином, будь-то єдиної думки на цей рахунок не існує.

І дійсно, термін придатності шин залежить від умов їх зберігання на складі продавця. Згодом гума покришок може окислюватися або розтріскуватися, від чого шини частково втрачають свої властивості, а їх експлуатаційні характеристики погіршуються. На це сильно впливає вологість і температура умов зберігання. Однак навіть правильні умови зберігання не врятують нові шини від старіння. Вони можуть лише сповільнити цей процес. На додаток до правильних умов зберігання термін придатності шин продовжують спеціальні домішки, що додаються до складу гуми виробником при виготовленні.

За результатами досліджень фахівці експертної компанії Dekra заявили, що, наприклад, шини, збережені в контейнерах влітку, можуть нагріватися протягом дня до 70 градусів, що, безумовно, прискорює процес старіння, а також відчутно погіршує їх властивості. Аналітики також підтвердили, що ризик потрапити в аварію з вини покришок збільшується в рази, якщо вони до покупки зберігалися у продавця на складі більше 7 років. У меншій мірі небезпеку від таких шин загрожує «другим» машинам в сім'ї, а також автопричепам і трейлерів, так як їх пробіг і відповідно знос значно менше.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти