VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Нова віха в виробництві гоночних авто дисків

Розділ: Статті Переглядів: 3614 | 3 грудня 2007

, изготовляющая гоночные и высококачественные диски, поставщик дисков для команд Формулы-1 Red Bull Racing и Scuderia Toro Rosso F1, заключила соглашение о сотрудничестве с КУМЗ (Каменско-Уральский металлургический завод), металлургической компанией, специализирующейся на производстве аэрокосмических сплавов, расположенной в городе Каменск Уральский, Россия. Іспанська компанія Avus Racing, яка виготовляла гоночні і високоякісні диски, постачальник дисків для команд Формули-1 Red Bull Racing і Scuderia Toro Rosso F1, уклала угоду про співпрацю з КУМЗ (Кам'янсько-Уральський металургійний завод), металургійною компанією, що спеціалізується на виробництві аерокосмічних сплавів, розташованої в місті Каменськ-Уральський, Росія.

Ця угода була укладена за посередництва Torex Group Italia, консульт-компанії, що спеціалізується на розвитку співпраці між російськими виробниками високих технологій та європейськими компаніями. Torex Group Italia має філії в Москві і Мілані.

Avus Racing «Наша компанія займається виробництвом спеціальних сплавів для використання у військових і авіакосмічних цілях більше 60 років. , и мы рады продемонстрировать возможности российской промышленности. Я впевнений, що ми станемо прекрасним партнером для Avus Racing, і ми раді продемонструвати можливості російської промисловості. . Магнієво-літієвий - один із прикладів наших розробок, який можна з успіхом застосувати для виробництва дисків для Формули-1 », - говорить Олексій Філіппов, керуючий директор КУМЗ.

«Розробка гоночних коліс для F1 починається зі створення кованих заготовок. Наша стратегія полягає в пошуку нових партнерів, співпраця з якими дозволило б поліпшити нашу продукцію. мы получим доступ к высоким технологиям производства сплавов, благодаря чему мы станем мировым лидером в производстве кованых гоночных дисков. Завдяки співпраці з КУМЗ ми отримаємо доступ до високих технологій виробництва сплавів, завдяки чому ми станемо світовим лідером у виробництві кованих гоночних дисків. Магнієво-літієвий сплав - це тільки початок. Надалі ми плануємо застосовувати і інші високоякісні сплави », - сказав Луїджі Лукаора (Luigi Lucaora), керуючий директор Avus Racing.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти