VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Фрикційне або шипована гума: що краще вибрати для зимових доріг?

Розділ: Статті Переглядів: 1167 Отримати | 22 грудня 2015

Всім автолюбителям, незалежності від марки машини, кожен раз перед покупкою зимової гуми доводиться вирішувати, купити фрикційні покришки або з шипами? Незважаючи на те, що ця проблема існує вже досить тривалий час, багато водіїв і досі не знають, які купити шини для свого регіону. Давайте розберемося з цим питанням і постараємося з'ясувати, яка ж гума з двох представлених варіантів вважається кращою.

Фрикционная или шипованная резина: что лучше выбрать для зимних дорог?

експлуатаційні умови

Перш ніж приступити до вибору певної моделі покришки, спочатку потрібно визначитися, в якому кліматі вони будуть експлуатуватися. Кожен регіон відрізняється не тільки своїми кліматичними умовами, але й ступенем підготовки комунальних служб до своєчасного обслуговування засніжених доріг. Виходячи з цих двох чинників, і потрібно робити вибір.

вибираємо гуму

Щоб визначитися з вибором, насамперед потрібно познайомитися з функціональними можливостями покришок. Почнемо з фрикційної гуми, яка здатна:

  • рухатися по зимовій дорозі на високих швидкостях без втрати керованості;
  • забезпечити мінімальний рівень шуму;
  • гарантувати високий рівень зчеплення з асфальтом у вологому і сухому стані;
  • забезпечити відмінну прохідність при температурі нижче -15 C.

Шипована гума може забезпечити:

  • глибоке проникнення шипів в шар льоду для стійкості автомобіля;
  • відмінний розгін і гальмування на зледенілих ділянках доріг;
  • максимальний контакт з поверхнею, що обумовлює граничний рівень контролю над поведінкою машини.

При всіх перерахованих достоїнствах шипи при температурі нижче -15 C починають втрачати свої властивості, а ще сильно шумлять, що не виправити навіть покупкою дорогої гуми.

Підведемо підсумки. Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що в міських умовах краще використовувати фрикційні зимові шини, тоді як за містом більш ефективними будуть шини з металевими шипами, які зможуть забезпечити керованість і прохідність на будь-яких засніжених дорогах.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти