VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як вибрати зимові шини по малюнку протектора?

Розділ: Статті Переглядів: +1198 | 14 листопада 2015

Ні для кого не секрет, що з настанням зими авто потрібно «перевзути». Однак зимові шини бувають дуже різних видів. Головною відмінністю їх один від одного є малюнок протектора. Саме від нього будуть в основному залежати технічні характеристики покришок.

Как выбрать зимние шины по рисунку протектора?

Для різних зимових умов автовиробники випускають різні види покришок. Таких моделей, завдяки яким можна було б розсікати і по сухому асфальту, і по сніжним заметах, і по ожеледі, не існує. Різні шини призначаються для експлуатації в конкретних умовах.

Всі малюнки діляться на два типи: симетричні і асиметричні. Самий універсальний, а тому найбільш популярний варіант - симетричний протектор. Така гума, як правило, середнього цінового сегмента або навіть економ-класу. При їзді вона може досить сильно шуміти. Шини з асиметричним протектором коштують дорожче, однак автомобіль буде їхати набагато тихіше.

Малюнки також відрізняються один від одного спрямованістю. Так, вони бувають спрямованими і ненаправленої. Завдяки спрямованому малюнку із зони контакту відводиться вода. Шини з направленим протектором в переважній більшості випадків симетричні.

Щоб правильно вибрати гуму, слід визначитися, за яким покриттям ви будете їздити. Якщо місцевість сувора, снігові замети високі, багато сльоти, кращим вибором будуть покришки з направленим малюнком. В ідеалі дизайн протектора повинен бути дуже агресивним. Якщо у вашому регіоні сніг неглибокий і до того ж часто тане, віддайте перевагу ненаправленого протектору.

Якщо взимку трапляються і суворі морози, і бурхливі снігопади, і відлиги, підійде рідкісний вид шин - з ненаправленим асиметричним малюнком. Краще, щоб на покришці були бічні зачепи. Вони будуть відгортати сніг, тоді як дренажні канали зможуть відводити воду.

Водії, які найчастіше їздять по місту, як правило, віддають перевагу асиметричним шинам. Моделі з таким протектором НЕ будуть шуміти при їзді по асфальту, що підвищить рівень комфорту.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти