VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Який вибрати повітряний фільтр для автомобіля?

Розділ: Статті Переглядів: 1188 | 22 жовтня 2015

Повітря, який бере участь в роботі двигуна, містить в своєму складі частинки пилу, дрібні камені, пилок. Для запобігання потрапляння цих елементів на робочі частини мотора необхідно використовувати спеціальні повітряні фільтри. При цьому краще купувати оригінальні пристрої, а також будь-які інші запчастини вольво, так і для інших марок. Такі деталі будуть коштувати дорожче неоригінальних, але при цьому вашого автомобіля буде гарантовано ефективне функціонування.

Какой выбрать воздушный фильтр для автомобиля?

визначальні параметри

Важливо підібрати повітряний фільтр, який підходить саме для конкретної моделі. Щоб не помилитися, слід враховувати:

  • рік випуску машини;
  • модифікацію;
  • індивідуальний VIN-код (номер кузова);
  • артикул.

Варто зазначити, що для різних комплектацій потрібні не одні і ті ж моделі фільтрів. Наприклад, Вольво 740 може мати двигун об'ємом 2, 2.3 або 2.4 літра. Така ж ситуація і з Форд Маверік (на 2.0 і 2.3 л), в цілому, прикладів дуже багато, практично у кожної моделі є "брат-близнюк", що відрізняється лише обсягом. Тому важливо брати до уваги особливості модифікації вашого автомобіля. Крім того, слід враховувати, що термін експлуатації повітряного фільтра залежить від його конструкції і принципу роботи. Так, моделі, в яких використовується масло, розраховані на більш тривале використання, ніж паперові. Ресурс роботи останніх становить всього 10-15 тисяч кілометрів, в той час як масляні можуть працювати набагато довше, вимагаючи лише періодичної заміни рідини. Для машин з турбіною найбільш підходящим варіантом є фільтр нульового опору. Такі моделі здатні очищати великі об'єми повітря за мінімальний час.

Таким чином, щоб правильно вибрати повітряний фільтр, необхідно враховувати особливості комплектації автомобіля. Пам'ятайте, що яку б модель ви не вибрали, пристрій доведеться регулярно очищати від скопилася бруду і пилу. Для цього достатньо просто промивати фільтр водою.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти