VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Зимові шини. Особливості експлуатації.

Розділ: Статті Переглядів: 7781 | 7 листопада 2007

Зимові шини. Особливості експлуатації. Зимові шини. Запобіжні заходи при експлуатації.
Для запобігання ймовірному розриву або пошкодження накачуйте шину після виконання запобіжних операцій, таких, як приміщення автошини в запобіжну клітку і т.п.
Ніколи не використовуйте пошкоджені шини, наприклад, з глибокими порізами або із тріщинами, оскільки вони втратили свою первісну міцність і можуть розірватися. Запитайте у дилера про можливість ремонту ушкоджених автошин.

Зимові шини. Рекомендації по вибору.
• Використовуйте для всіх позицій коліс автошини однакового типу і розміру. Якщо підприємством-виробником зазначено використовувати шини різного розміру для спеціального типу коліс, дотримуйтесь його вказівок, інакше може статися аварія через різні експлуатаційних характеристик (за винятком випадків використання запасної автошини).
• Використовуйте камери і обідні стрічки відповідного розміру. Що стосується клапанів, використовуйте однаковий тип для всіх коліс.
• Використовуйте нові камери і обідні стрічки для нових автошин камерного типу і нові клапана для нових безкамерних автошин.
Використовуйте диски, що відповідають типу і розміру шин. При використанні безкамерних шин використовуйте тільки передбачені технічними умовами диски.
• При використанні шипованих шин на одній і тій же осі вибирайте автошини з максимальною кількістю шипів.

Зимові шини. Рекомендації по установці.
• Перед установкою автошини перевірте, чи немає на колесах серйозних ушкоджень, таких, як тріщини і т.п.
• Видаліть металеві предмети, скло, камені або інші сторонні частинки, що застрягли в шинах.
• Сторонні матеріали або рідини, що потрапили на шини, можуть привести до пошкодження шин і порушення їх експлуатаційних характеристик. Перед установкою обода перевірте, чи немає всередині автошини сторонніх предметів, і видаліть їх, якщо знайдете.
• Вода, що збирається в компресорі, може потрапити в шини. Тому періодично зливайте воду з компресора.
• Встановлюйте на всі диски автошини однакового типу (шиповані шини або без шипів). Уникайте установки шин різних типів, оскільки при цьому погіршується стабільність рульового управління.
• При установці шин на автомобіль не забудьте перевірити, що автошини не стосуються кузова автомобіля. Якщо шини торкаються кузова, може відбутися їх пошкодження.
Автоши іни з односпрямованим малюнком протектора встановлюйте відповідним чином, як зазначено стрілкою на боковині.
Після установки нових шин (шипованих або без шипів) пройдіть обкатку автомобіля. Зверніть особливу увагу на роботу рульового управління, поки Ви не звикнете до нього.

Зимові шини. Швидкість і відстань при обкатці.
Тип автошини Швидкість Відстань
Шиповані шини Менш 60 км / год Більше 300 км
Автошини без шипів Менше 80 км / год Більше 100 км

• Уникайте по можливості водіння по дорогах без снігу або льоду з встановленими шипованими шинами, оскільки при цьому пошкоджуються поверхні доріг, а також шипи самих шин.
• Завжди виконуйте балансування коліс для всіх автошин, включаючи запасну. Використання неотбалансірованних коліс може призвести до ненормальної вібрації і швидкого зносу.
Рекомендації по тиску повітря в автошинах.
• При водінні, коли автошини холодні, періодично регулюйте тиск повітря в автошинах до рекомендованої величини (включаючи запасну шину). Надмірне або недостатнє тиск повітря в шинах може привести до пошкодження шини або до аварії. Під час водіння або після нього тиск повітря в шинах збільшується. Ніколи не випускайте повітря з розігрітих шин.
Рекомендації по перевірці шин без шипів.
• Шини з новим спеціальним складом протектора "Multicell" мають додатковий індикатор 50% зносу.
• Експлуатаційні характеристики на зледенілих і засніжених дорогах шин зі спеціальним складом "Multicell" при зносі протектора більш ніж на 50% знижуються. Тому після експлуатації в зимові сезони наполовину зношену шину зі спеціальним складом "Multicell" рекомендується замінити на нову, а зношена шина може використовуватися як літня до появи індикатора повного зносу.

Для Вашої безпеки при водінні.
• При виявленні нестійкості рульового управління, ненормального звуку або вібрації зупиніть Ваш автомобіль в безпечному місці якомога швидше і перевірте його і автошини. Навіть якщо Ви не помітили видимих ​​ушкоджень, перевірте Ваш автомобіль в сервісному центрі.
• Уникайте раптового зрушення з місця, прискорення, різких поворотів і гальмування, оскільки такі маневри небезпечні.
• Ведіть Ваш автомобіль, звертаючи особливу увагу на дорожні умови, наприклад, знижуйте швидкість перед різкими поворотами, оскільки автомобіль може занести, особливо на мокрій, засніженій або крижаній дорозі, що може привести до аварії.
Не допускайте контакту бічних стінок автошини з бордюрами доріг, уникайте їзди по виступаючих предметів на дорогах, оскільки це може привести до пошкодження шин.
• Тримайте відповідну дистанцію між Вашим і їхав попереду в залежності від його швидкості. Тримайте достатню дистанцію особливо при їзді по мокрих, сніжним або крижаним дорогам.

Зимові шини. Загальні рекомендації по експлуатації.
• Автошини зношуються нерівномірно, оскільки вони піддаються різному навантаженні в залежності від позиції, де вони встановлені (вісь з керованими колесами, ведуча вісь, вільно котиться вісь). Для запобігання ненормальною вібрації і шуму протектора, а також для збільшення його довговічності слід періодично переставляти автошини з однієї позиції на іншу.
• Періодично перевіряйте сход / розвал передніх коліс і, якщо необхідно, виконуйте регулювання, оскільки при неправильному регулюванні може знизитися стійкість рульового управління, що в свою чергу може стати причиною нерівномірного зносу шин.
• Уникайте перевантаження, оскільки це може привести до пошкодження і зниження довговічності шин, а також до виникнення тріщин на колесах. Уникайте також нерівномірного завантаження.
• При зберіганні автошин уникайте наступних місць:
- Під прямим сонячним променів;
- Схильні до впливу атмосферних опадів і вологи;
- Біля таких джерел тепла, як печі, обігрівачі та ін .;
- Біля електроприладів, що генерують електричні іскри або озон, таких, як генератор потужності, електродвигун і ін.

Для Вашої безпеки при водінні в зимовий сезон.
1. Ведіть Ваш автомобіль, звертаючи особливу увагу на стан доріг, покритих снігом або льодом.
2. Уникайте раптового зрушення з місця. Рушайте повільно, так, щоб автошини НЕ пробуксовували. 3.Нажімайте на педаль гальма заздалегідь і ефективно використовуйте гальмування двигуном, щоб уникнути різкого гальмування.
4. Ніколи не натискайте на педаль гальма за один прийом. Натискайте на неї плавно.
5. Уникайте різкого управління кермом. Повертайте колесо рульового управління плавно.
6. Ведіть Ваш автомобіль обережно, так, щоб уникнути різких або швидких маневрів на дорогах, покритих снігом або льодом в зимовий сезон.
Оскільки шиповані автошини призначені для їзди тільки по засніжених або зледенілих дорогах, то після закінчення зимового сезону рекомендується провести їх заміну на інший тип шин.

ічточнік: shinam.ru
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти