VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Підбір літніх шин: основні правила

Розділ: Статті Переглядів: 1257 | 1 вересня 2015

На ринку шин представлена ​​велика кількість брендів. Кожен виробник пропонує ексклюзивні моделі! Знайти оптимальний варіант, особливо для російських доріг, при цьому складно. Доводиться витрачати час на пошук актуальних цін, компетентних магазинів і кращих пропозицій. Літні шини повинні відповідати вузькоспеціальних експлуатаційним критеріям, інакше уникнути проблем на дорозі не вдасться.

При підборі покришок слід враховувати:

  • Ефективність зчеплення. Якість розгону і гальмування залежить від ширини профілю, малюнка протектора і міцності силового каркаса. Лиса гума передбачувано гірше! На сликах по розбитим дорогам їздити практично неможливо.
  • Шум. Деякі види покришок видають цілу палітру додаткових звуків! Це аж ніяк не говорить про їх низьку якість. Галасливі моделі найчастіше використовують на спортивних авто. При цьому в разі зі звичайною машиною подібні конфігурації доставлять серйозний дискомфорт.
  • Керованість. Для безпечного пересування необхідно підбирати гуму з максимальною віддачею. Це означає, що малюнок протектора повинен бути яскравим і виразним! У дощову погоду керованість - визначальний аспект, аквапланування на лисій гумі позбавить водія можливості контролювати ситуацію.
  • Зносостійкість. Вибір на користь брендових покришок пояснюється їх відмінними характеристиками міцності. Фірмові виробники використовують спеціальні склади, що витримують як високі експлуатаційні навантаження, так і серйозні кліматичні особливості.

Знайти універсальні шини неможливо. Поведінка покришок залежить від великої кількості сторонніх чинників - від середнього швидкісного режиму, стилю водіння, курсової стійкості, ваги автомобіля. Перш ніж вирушити в магазин, необхідно визначити ряд критеріїв, яким і повинні відповідати шини. У розрахунок береться не тільки особистий смак, а й індивідуальні характеристики транспортного засобу. У разі важких позашляховиків або швидкісних серійних авто покришки витримують серйозні навантаження, що підвищують вимоги до витривалості складів!
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти