VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як вибрати болти і гайки на колеса?

Розділ: Статті Переглядів: 1399 | 17 серпня 2015

Колеса багато в чому визначають поведінку транспортного засобу на дорозі. Точність балансування, коректний вибір шин, надійно закріплені колісні диски - все це безпосередньо сприяє безпеці. Щоб диски міцно трималися на місці, не злетіли при наїзді на серйозну перешкоду, необхідно грамотно і відповідально підійти до вибору болтів і гайок.

Як вибрати болти?

Болти, як правило, застосовуються на іномарках з Європи. Вибір потрібно засновувати на те, які конкретно диски встановлені на вашому транспорті: штамповані або литі. Лиття товщі, а тому і болти йому потрібні довші, ніж для фіксації штампування.

Не останню роль відіграє і колір болта. Сучасна промисловість випускає безліч виробів різних кольорів і відтінків, а тому не складе особливих труднощів підібрати деталь, ідеально відповідну оформлення диска. Відрізняється і покриття кріпильних елементів. Покриття сталевого болта шаром нікелю або хрому не просто робить його більш красивим, але і дає велику стійкість до корозії.

При підборі також потрібно орієнтуватися на різьбу, адже крок виробів різниться. В ідеалі цей параметр повинен бути значення, рекомендованим безпосередньо виробником.

Як вибрати гайки?

Гайки поширені на американських і японських авто. Ідеальні гайки виготовлені з титану, характеризуються великою міцністю, але широкого поширення вони отримати не можуть через значної вартості. Деякі вважають за краще недорогий алюміній, але часом він виявляється занадто тендітним для їзди по бездоріжжю. Компромісний варіант - це гайки, виконані на основі якісної нержавіючої сталі.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти