VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Ви знаєте, коли переходити на зимові шини?

Розділ: Статті Переглядів: 6950 | 30 жовтня 2007
Ви знаєте, коли переходити на зимові шини

Якщо у вас нешиповані шини, то одягати їх можна ще восени, коли середня температура опуститися до 5-10 С. Навесні на них можна їздити, поки не розтане весь сніг - на холодному асфальті знос шин незначний. Шиповані шини слід встановлювати пізніше, перед першим снігопадом, а знімати раніше - такі шипи на асфальті зношуються дуже швидко, та й гальмують не важливо.

Скільки нових шин купувати?
Кращий варіант - комплект з п'яти коліс. Нову «запаску» багато хто вважає невиправданою розкішшю, але уявіть собі, що одне з чотирьох коліс виявилося серйозно пошкоджено, а модель вже зняли з виробництва. В цьому випадку доведеться купувати як мінімум пару покришок. Нагадуємо, що шини, що відрізняють по малюнку і розміру протектора, заборонено ставити на одну вісь.

Чи потрібно їх обкатувати?
Обов'язково, особливо шиповані! Під час обкатки шиті Самоустановлювальні в протекторі і потім служать довше. При цьому швидкість повинна бути приблизно в два рази менше допустимої для шини. Розганятися, входити в круті повороти і гальмувати потрібно, по можливості, плавно. Період обкатки - 1 000 км.

П'ять правил експлуатації шин.
- Два рази на місяць перевіряйте тиск в шинах;
- Кожні 10-15 тис. Км пробігу балансуйте колеса;
- Після сильного удару огляньте шину (чи немає застряглих сторонніх предметів в протекторі, розривів або «грижі» на боковині, в тому числі з внутрішньої сторони);
- Якщо автомобіль «веде» в сторону або почався нерівномірний знос протектора, пора перевірити стан підвести і кути установки коліс;
- Вибирайте шини відповідно до ширини обода і рекомендаціями для вашого автомобіль.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти