VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Яка зимова гума краще: шипована або «липучка»?

Розділ: Статті Переглядів: 1403 | 12 серпня 2015

З настанням зими багатьом автомобілістам складно вирішити, яку гуму встановити на своє авто - липучку або шиповану? Кожен тип показує себе з кращого боку в абсолютно різних умовах експлуатації. Тому вибирати гуму для свого автомобіля, як і диски на авто, варто розважливо.

Липучка

Фрикційне гума, або як її називають в народі - «липучка», являє собою покришку з м'якою основою, в якій є абсорбуючий елемент. На слизькій зимовій дорозі гума з липучки гарантує ефективність гальмівного процесу завдяки великому відсотку абсорбції. Ламелі окремих елементів протектора на кожній нерівності будуть купувати їх форму, таким чином площа контакту колеса з покриттям дороги багаторазово зростає. У даних шинах зчеплення з дорогою відбувається завдяки збільшенню відсотка сили тертя. Такі шини під час їзди автомобіля максимально прилягають до поверхні дороги, тому і отримали свою назву.

Шипована гума

Шип є ключовим елементом в процесі гальмування у даного виду гуми. За своєю формою шипи можуть ділитися на кілька типів: квадратні, багатогранні і круглі. Шипи з багатогранним покриттям експлуатує компанія Continental, круглі активно встановлює компанія Michelin. Квадратні шипи користуються популярністю у бренду Nokian Tyres. Шини з ошипувати протектором добре підходять для засніженій траси. Особливістю такого виду є те, що на їх поверхні знаходиться безліччю металевих шипів.

Крім фрикційного, лише зимова гума, яка містить елементи скловолокна, матиме здатність до абсорбції. Такі шини в Оренбурзі можна придбати в дилерських центрах.

Вся зимова гума повинна ефективно чіплятися за покриття дороги, тільки в цьому випадку машина зможе швидко зупинитися без жодних проблем. Шипована гума не завжди буде гарантом стабільності на мокрому асфальті взимку, а «липучка» не так добре впоратися із засніженою трасою, як це зробить «шиповка». «Липучку» прийнято використовувати в міській місцевості, де в зимову пору року асфальт чиститься і не так засніжений, як на виїзді з міста.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти