VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Nissan Juke Nismo RS - елегантна міць для міських вулиць

Розділ: Статті Переглядів: 1860 | 11 червня 2015

Як відомо, компанія Nissan має великий досвід у виробництві гоночних машин, тому знає, чим можна порадувати справжніх цінителів швидкості. Новий Juke Nismo RS - це втілення мрії для тих, хто любить максимальну швидкість в міських умовах. Найпотужніша модифікація вражає своїми технічними і зовнішніми характеристиками, що викликають виділення адреналіну і справжнє захоплення. Легендарна модель від японського виробника не залишає жодних шансів своїм конкурентам, які не очікували такого агресивного ходу від розробників, які вирішили гоночну машину перенести на міські вулиці.

Nissan Juke Nismo RS – элегантная мощь для городских улиц

гоночний кросовер

Компанія Nissan спроектувала Nismo RS за високими стандартами якості, зібравши в новинку весь свій досвід виробництва гоночних автомобілів. Нова модифікація була випробувана і доведена до розуму не тільки на гоночному треку, але і в аеродинамічній трубі. Крім агресивного і спортивного дизайну, розробники посилили автомобіль новим форсованим турбінним двигуном 1.6 DIG-T, вражаючий своєю потужністю.

У поєднанні з новим двигуном буде працювати модифікована КПП на 6 передач, що відрізняється наявністю або варіатора Xtronic зі спортивним режимом, або тим, що зближує поряд передач. Всі бажання водіїв, які, як правило, виникають при швидкісній їзді, враховані в новому Juke Nismo RS і дарують максимум задоволення від кожної поїздки.

Варто відзначити, що аеродинамічна доопрацювання кузова поліпшила не тільки зовнішній вигляд машини, але і його швидкісні показники. Різні доопрацювання дизайнерів максимально знизили лобове опір машини, що зробило Juke ще швидшим.

Незважаючи на всі доробки і впроваджені інновації, що вплинули на прискорення новинки, Nismo RS як і раніше відрізняється високим рівнем безпеки і бездоганним управлінням на будь-яких ділянках дороги. Тепер водії навіть в умовах міста можуть щодня отримувати граничне задоволення від швидкісної їзди, не відволікаючись від своїх повсякденних справ!
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти