VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Прості способи економії витрат на паливо

Розділ: Статті Переглядів: 2887 | 15 березня 2015
Для російських автовласників став звичним щорічне зростання цін на бензин. Але, на жаль, наші зарплати не збільшуються також часто, як «чорне золото», а розщедрюватися на нього припадає все більше і більше. Чи реально скоротити витрати на АЗС, щоб не пересідати на скутер, велосипед або громадський транспорт? Існує кілька простих способів економії витрат на паливо.

Простые способы экономии расходов на топливо

На витрата бензину впливають багато несправності авто: несмазанний вузол, несправна ходова, неробочий датчик в системі уприскування палива, засмічення в паливному і повітряному фільтрах. Якщо ви не вмієте ремонтувати свою машину, то не шкодуйте часу і коштів для відвідування сервісного центру хоча б один раз в півроку. Кваліфікований майстер проведе діагностику, визначить існуючі «захворювання» вашого авто і підкаже як попередити появу нових, більш серйозних проблем.

Свою лепту в економію вносить і оптимальний тиск в автомобільних шинах. Зменшивши тиск з 2 до 1.5 кг / см 2, ви збільшуйте витрата пального приблизно на 3%. Знайти інформацію про рекомендований тиск можна на боковій стінці покришки або в технічному паспорті автомобіля. Крім цього потрібно намагатися не перевантажувати автомобіль. Чи не набивайте мотлохом багажник, а салон не випробовуйте на міцність великою кількістю пасажирів.

Довгий прогрівання двигуна теж підвищує витрати на бензин. Тому можна прогріти авто лише наполовину для того, щоб можна було потихеньку поїхати. Мотор прогріється вже в русі. Заощадити ви зможете, якщо відмовтеся від синтетичних масел і високооктанових марок палива.

І запам'ятайте: витрати на пальне зростуть, якщо ви будете постійно їздити з включеним кондиціонером і використовувати всю електрику машини на повну котушку.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти