VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Michelin 120-років

Розділ: Статті Переглядів: 2 982 | 5 червня 2009
alt 28 травня 1889 у французькому місті Клермон-Ферран була заснована компанія Michelin et Cie. Тоді Michelin складалася з 50 осіб, а базувалася в області Пляс де Карне, де раніше розташовувався чоловічий монастир. Через 2 роки фірма випустила першу знімну велосипедну шину, головна особливість якої була в тому, що її можна було підкачувати. Так почалася історія знаменитого бренду. Сьогодні, 120 років потому, Michelin є одним з лідерів світової шинної індустрії, в штат компанії входять більш 118,000 співробітників в 170 країнах світу. З самого початку компанія Michelin слід однієї ідеології - зробити наше пересування краще і простіше, що відображено в кампанії під назвою Better Way Forward.

Природно найкращим місцем для святкування 120-річчя є музей L'Aventure Michelin. Він був відкритий для публіки в кінці березня і являє собою виставковий центр площею 2,000 квадратних метрів, де представлена ​​історія компанія - від минулого до сьогодення та майбуття. Відвідувачам пропонується самостійно відвідати два рівня музею, де представлені численні експонати, що належать до спадщини компанії. При цьому деякі з них ніколи раніше не виставлялися на публіці, а деякі просто унікальні, наприклад, біплан Br'eguet XIV і поїзд на шинах Madagascar Micheline. Знадобилося понад 2 років, щоб зібрати разом всі експонати для музею.

L'Aventure Michelin присвячений не тільки історії компанії, там також можна познайомитися з тим, як зараз Michelin займається своїм шинним бізнесом, а також з планами компанії на найближче майбутнє. У виставкових залах знаходиться близько ста мультимедійних інтерактивних дисплеїв, а також величезна кількість екранів, з яких на відвідувачів дивиться Bibendum - знаменитий символ бренду Michelin.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти