VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Рекомендації щодо безпечного використання зимових шин б / у

Розділ: Статті Переглядів: 3648 | 24 липня 2008
Рекомендації щодо безпечного використання зимових шин б / у Шини зношуються до індикатора «платформа», після чого їх більше не можна використовувати як зимову гуму. Але ця шина може бути використана як звичайна шина - до появи індикатора остаточного зносу протектора.

Покажчик-трикутник на боковині вказує на положення протекторной канавки на індикаторі зносу протектора. Шину слід замінити, якщо залишкова глибина становить 1,6 мм.

Маркування у вигляді стрілки на боковині показує напрямок канавки протектора у індикаторів зносу «платформи». Платформа становить 50% від зносу протектора, і на цьому етапі шину більше не можна використовувати як зимову шину, але її можна продовжувати використовувати як звичайну шину.
джерело shina-way.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти