VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

зчеплення шин

Розділ: Статті Переглядів: 5873 | 9 липня 2008
зчеплення шин Зчеплення при гальмуванні на прямолінійній русі на мокрій поверхні позначається індексами A, B або C. Причому рівень A є найвищим. У 1997 був заявлений новий вищий рівень "AA" - для позначення і ще більшого рівня зчеплення на мокрій дорозі. Однак, оскільки цей індекс ще вважається новим, маркування буде ймовірно проставлятися тільки на нових лінійках шин - у міру їх запуску. А попередні лінійки шин, навіть маючи більш хороші результати в частині гальмування на мокрій поверхні, будуть як і раніше мати в якості вищої маркування - "A".

Норма зчеплення з дорогою не відповідає рівню якості шини при занесенні на мокрій дорозі.

Тест виконується на спеціальному випробувальному автомобілі. Шина гальмує на мокрому асфальті або асфальтобетоні при заблокованих колесах. При цьому індекси будуть означати наступне:

* A - кращий рівень в класі - при виконанні певних вимог;
* B - трохи нижче класом;
* C - нижчий допустимий рівень.

Відповідно, шина з індексом C матиме найгірший зчеплення з мокрою дорожньою поверхнею.

Сцепление шин


Випробувана шина накачується до 1, 65 кг / см2 (165 KPa) і встановлюється на тестовий апарат (причіп з вимірювальною апаратурою). Шина отримує навантаження в 492 кг. Причіп буксирується за тестовою поверхні дороги, змоченою водою, зі швидкістю 65 км / год. Потім обертається колесо блокується. У заблокованому стані шина ковзає по тестової поверхні, і в цей момент відбуваються виміри сили зчеплення. Виходячи з цих вимірів, за наведеною нижче формулою можна зробити підрахунок індексу ефективності зчеплення.

U = T / F
U: Індекс ефективності зчеплення
T: Тягове зусилля
F: НавантаженняVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти