VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Модель EUFORIA TM без перебільшення покришка XXI століття

Розділ: Статті Переглядів: 3521 | 2 липня 2008
Модель EUFORIA TM без перебільшення покришка XXI століття. Перша створена за технологією MIRS (Модульна Інтегрована Роботизована Система) на повністю автоматизованому заводі, EUFORIATM надає якісно нові споживчі характеристики. Тепер втрата тиску в шині - проблема минулого століття! Завдяки технології RUN FLAT, EUFORIATM дозволяє автомобілю долати до 150 км без зниження характеристик комфорту і безпеки на швидкості до 80 км / год ?.

Принцип роботи заснований на посилених боковинах з додатковими елементами у вигляді стрічок і спеціальному складі гумової суміші, стійкої до різних температурних режимів. Все це дозволяє зберігати практично незмінним початковий профіль покришки, навіть коли тиск у ній падає до нуля.

EUFORIATM, безумовно, є осередком високих технологій, починаючи від процесу виробництва і закінчуючи своїми унікальними характеристиками. Більше комфорту, більше спокою в дорозі - більше можливостей!

Малюнок протектора.
Характер особливостями протектора EUFORIA TM являеются широкі поздовжні канавки, еффетківно виводять воду з плями контакту. Безліч дрібних і більших ламелей забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею, а значить гальмівні якості. По середині покришки проходить широке ребро, яке гарантуватиме відмінну стійкість на прямій і точні реакції на дії рульовим колесом.джерело shina-way.ru з посиланням 100koles.ru
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти