VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Шини / Toyo Tires Proxes T1R

Розділ: Статті Переглядів: 3813 | 1 липня 2008
Шини / Toyo Tires Proxes T1R Шини від Toyo - Proxes T1R є родоначальником нового покоління шин з V-подібним малюнком протектора, розроблених спеціально для спортивних седанів і купе і забезпечують стійкість на високих швидкостях і чудову керованість на сухій і мокрій дорозі одночасно з низьким рівнем шуму і оптимальним комфортом управління. Покришки Toyo втілює досягнення сучасних конструкторських технологій, що виражено в покращеному дизайні протектора, що забезпечує стабільну керованість і зчеплення з дорогою, прекрасні гальмівні характеристики і підвищену зносостійкість. У конструкції Proxes T1R використаний новий склад силіконового компаунда, ефективно справляється високими температурами. Разом з поліпшеним профілем шини це знижує нерівномірний знос і структурні зміни, результатом чого служить збільшений термін служби покришки. Нова шина також показує відмінне зчеплення на мокрих поверхнях. Це досягається за рахунок ненаправленного малюнка протектора з V-подібними основними канавками і жорсткими ребрами боковин, що забезпечує ефективний дренаж води, чудову керованість на мокрій дорозі на високих швидкостях. Жорсткі ребра боковин покришки відповідають також і за чудову керованість на сухій дорозі і рівномірне спрацьовування. Тим часом, оптимальний розподіл тиску в шині, забезпечує надійне зчеплення з поверхнею в будь-яких дорожніх умовах, зберігаючи комфортну їзду і гальмівні якості на мокрій і сухій дорогах.


джерело джерело shina-way.ru 100koles.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти