VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Чому не можна купувати тільки дві зимові шини.

Розділ: Статті Переглядів: 4732 | 29 червня 2008
Чому не можна купувати тільки дві зимові шини Всі шини повинні бути зимовими. В електронних конференціях не перший сезон йде суперечка, на яку вісь треба ставити зимові шини, якщо на чотири шини не вистачає грошей.

На машинах з постійним повним приводом всі чотири шини повинні бути однаковими, інакше починає інтенсивно зношуватися трансмісія, а це вже зовсім інші гроші.

Для інших варіантів не так багато:

а) на передню вісь
б) на задню
в) на ведучу
г) на провідну

Проти всіх є достатньо вагомі аргументи.

а) при гальмуванні при наявності найменшого бічного прискорення (тобто при повороті) можна несподівано влаштувати поворот на невідоме заздалегідь кількість градусів. Чому не можна купувати тільки дві зимові шини

б) при гальмуванні від 70 до 80% ефективності забезпечує передня вісь. На слизькій дорозі гальмівний шлях і так не маленький, не варто збільшувати його додатково літніми сликами попереду. Другий аргумент ще більш вагомий, як відомо, зрив передньої осі в бічне ковзання страшніше зриву задньої, оскільки справитися з ним набагато складніше.

в) якщо автомобіль передньопривідний, см а), посилений неможливістю керувати задньою віссю зміною тяги, як на задньопривідних машинах, не рахуючи ручника, ефективність якого теж близьконульових в такій ситуації. Якщо автомобіль задньопривідний, см б)

г) в залежності від приводу див а) або б). І додайте неможливість нормально розганятися і гальмувати двигуном.

Що ж робити, якщо грошей на чотири шини не вистачає? Займіть, продайте що-небудь непотрібне або поставте машину на прикіл, дешевше вийде. В крайньому випадку, якщо грошей немає і не передбачається, а необхідність їздити - питання життя і смерті, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем (дядько Вася з сусіднього гаража таким майже напевно не є), що можна зробити в вашому конкретному випадку.
джерело shina-way.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти