VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Apollo Tyres (Індія)

Apollo Tyres , один из ведущих изготовителей шин в Индии, сосредотачивается на разработке новой продукции, планах по расширению производства и увеличении присутствия на международных рынках. Apollo Tyres, один з провідних виробників шин в Індії, зосереджується на розробці нової продукції, плани по розширенню виробництва і збільшенні присутності на міжнародних ринках. возросла на 26%, и долгосрочные перспективы компании кажутся аналитикам обнадеживающими. У 2006 році вартість цінних паперів Apollo Tyres зросла на 26%, і довгострокові перспективи компанії здаються аналітикам обнадійливими. До 2010 року компанія хоче домогтися доходу в розмірі 2 млрд. $.

- третий крупнейший игрок на индийском рынке радиальных шин для легковых автомобилей, и компания планирует увеличить свою долю рынка радиальных шин для грузовиков и автобусов. В даний час Apollo Tyres - третій найбільший гравець на індійському ринку радіальних шин для легкових автомобілів, і компанія планує збільшити свою частку ринку радіальних шин для вантажівок і автобусів. Для цього компанія будує два нових заводи. планирует и увеличение объемов производства шин - к марту оно должно увеличится с 7 000 до 10 000 шин в день. Apollo Tyres планує і збільшення обсягів виробництва шин - до березня воно повинно збільшиться з 7 000 до 10 000 шин в день. International, которое дает доступ к глобальной распределительной сети в Южной Африке. Також компанія має шанс отримати вигоду з придбання південноафриканського відділення Dunlop International, яке дає доступ до глобальної розподільчої мережі в Південній Африці.

Apollo Tyres Історія компанії:

- Мистер Метью Ти Мараттукалам, Джекоб Томас и его компаньоны получают лицензию на компанию. 1972 - Містер Метью Ті Мараттукалам, Джекоб Томас і його компаньйони отримують ліцензію на компанію.
- Доктор Раунк Синг и его компаньони перехватывают компанию. 1974 - Доктор Раунк Сінг і його компаньйон перехоплюють компанію.
- 13 апреля закладывается первый камень завода Perambra Plant. 1975 - 13 квітня закладається перший камінь заводу Perambra Plant.
- Регистрируется Apollo Tyres Ltd. 1976 - Реєструється Apollo Tyres Ltd.
- В Керале происходит запуск завода с производительной мощностью 49 шин в день. 1977 - В Кералі відбувається запуск заводу з продуктивною потужністю 49 шин в день.
- Начинается производство радиальных шин для легковых автомобилей в Керале. 1982 - Починається виробництво радіальних шин для легкових автомобілів в Кералі.
- В Бароле происходит запуск второго завода. 1991 - У Барол відбувається запуск другого заводу.
- Компания выкупает Premier Tyres Ltd. 1995 - Компанія викуповує Premier Tyres Ltd. в Кералі.
- В Бароле производятся эксклюзивные радиальные шины. 2000 - У Барол виробляються ексклюзивні радіальні шини.
- Уже производится около 6600 шин в день. 2003 - Вже виробляється близько 6600 шин в день. 17 листопада створюється спільне підприємство з компанією Michelin.
- Основано производство Apollo Acelere радиальных шин с индексом скорости Н. 2004 - Започатковано виробництво Apollo Acelere радіальних шин з індексом швидкості Н.
- 13 апреля завод Perambra Plant отмечает своё 30-летие. 2005 - 13 квітня завод Perambra Plant відзначає своє 30-річчя.
- 30 января компания выкупает Dunlop South Africa (Южная Африка). 2006 - 30 січня компанія викуповує Dunlop South Africa (Південна Африка).


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти