Шини б у, їх плюси і мінуси

Попит на шини, які були у вжитку, пояснюється просто - це низька ціна. Звичайно, якщо бюджет обмежений тільки зайвими побажань і переваг, винаходити велосипед сенсу немає. Але як бути тим покупцям, які хочуть вибрати якісний товар і заощадити? Один з оптимальних способів виходу з ситуації - стара гума. Вона може мати різну якість, ступінь зносу, ціну, але при грамотному підході ви зможете заощадити і придбати хороші колеса.

Звідки береться б у гума

Купити б у шини оптом можна недорого, при цьому відгуки на гуму дуже хороші. Звідки беруться пристойні старі колеса - питання, яке цікавить будь-якого вітчизняного автомобіліста. Відповідь на нього простий - з-за кордону, де якість гуми вище апріорі плюс місцеві водії не зношують шини до межі. Саме тому в продаж надходить якісний бюджетний товар - навіть в б у вигляді він краще за багатьох вітчизняних нових виробів.

За кордоном автомобілістів не доношують гуму до залишку з різних причин. Перша - дуже відповідально ставляться до безпеки на дорогах. Друге - бажання оновлювати старі моделі гуми на нові. На митниці шини проходять додатковий контроль, відверто втомлені екземпляри відбраковуються.

У РФ в интерне-магазини доїжджають лише ті колеса, які досить якісні, міцні, можуть експлуатуватися тривалий час без шкоди для рівня безпеки автомобіля. Купити б у шини на сайті https://4kolesa.spb.ru або в іншому магазині можна з гарантією, тому ви нічим не ризикуєте - можна приміряти покришки, оцінити їх в роботі, якщо необхідно, то повернути товар.

Купувати чи не купувати

Б європейська гума має відмінну якість, тому розглядати її в якості варіанту покупки можна. Несправні шини на вітчизняний ринок не надходять - просто іноземці не так схильні до економії, як їхні автомобілісти, змінюють колеса при мінімальному зносі протектора, через рік стояння в гаражі на більш нові.

Переваги уживаної гуми:

  • високе початкове якість;
  • вигідна ціна;
  • різні типорозміри;
  • відомим брендам;
  • придатність для довготривалої експлуатації.

Б у колеса ставлять і на бюджетні, і на преміального класу автомобілі. За умови правильного вибору ви отримаєте відмінні експлуатаційні характеристики, надійне зчеплення з дорожнім полотном.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються