САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

Хендай Соляріс 2017 виявився найуспішнішим іноземним автомобілем в Росії. Вдале поєднання відмінної якості, технічної озброєності і прийнятної ціни зробили машину хітом продажів. Перші українські Соляріс з'явилися в далекому 2011 році. З тих пір машина пережила рестайлінг. А в 2017 році покупцям представили машину другого покоління. Бюджетний седан в новому кузові 2 покоління став краще в усіх відношеннях, правда ще і трохи подорожчав. Ось про цю машину ми сьогодні поговоримо докладніше.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хендай Гетц або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Hyundai Getz і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хендай Елантра або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Hyundai Elantra і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок. Особливо це актуально для старих моделей з великим пробігом.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хендай Крета або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Hyundai Creta і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хендай Акцент або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Hyundai Accent і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Хендай Соляріс або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Hyundai Solaris і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Хендай Соляріс новий 2017 комплектації і ціни на який вже оголосили офіційно безумовно стане бестселером автомобільного ринку Росії, як і його попередник. Фотографії Solaris в новому кузові природно додаються. Крім зображень екстер'єру, природно заглянемо і в салон оновленої корейської моделі. Але основний упор зробимо звичайно на опис комплектацій Соляріса 2017 модельного року.
Читати далі →