Suzuki

Кваліфікований ремонт Сузукі Гранд Вітара в Москві

suzuki-grand-vitara

Про якість японської збірки Suzuki ходять легенди, тому в СНД автомобілі цієї марки особливо цінуються. Але будь-який автомобіль без своєчасного технічного обслуговування та діагностики основних вузлів і агрегатів ламається. Мабуть поломка улюбленого "залізного коня" найнеприємніше для будь-якого власника Сузуки. Сьогодні поговоримо про кваліфікованому ремонті дуже популярного позашляховика Сузукі Гранд Вітара в Москві.
Кваліфікований ремонт Сузукі Гранд Вітара в Москві

Якісне ТО Сузукі Гранд Вітара в Москві

suzuki-grand-vitara

Періодичне технічне обслуговування будь-якого автомобіля гарантує безпроблемну експлуатацію. Сьогодні поговоримо про ТО Сузукі Гранд Вітара в Москві. Автомобілі Suzuki відрізняються високою якістю, оскільки збирають ці шини в Японії, а про надійність цього бренду ходять легенди. Але в СНД автомобілів Сузукі доводиться жити в складних умовах суворого і мінливого клімату, поганого палива і вибоїстих доріг.
Якісне ТО Сузукі Гранд Вітара в Москві

Новий Suzuki Alto стане одним з найекономічніших автомобілів

Компактний автомобіль Suzuki Alto, який випускається вже багато років, пережив чергове оновлення. Дуже компактний хетчбек має в довжину всього 3395 мм, а маса близько 600 кілограм. Витрата палива даної машини становить всього 2,5 літра. Що не дивно, автомобіль має трициліндровий мотор робочим об'ємом всього 0.66 літра.
Новий Suzuki Alto стане одним з найекономічніших автомобілів

Suzuki планує серйозне нарощування продажів в Європі

Японська компанія Suzuki готова запускати по новій моделі в рік протягом наступних трьох років, що б збільшити річні продажі автомобілів в своїх європейських ринках з 100 000 одиниць до 300 000 штук до 2016 року. Японський автовиробник намагається запобігти падінню продажів, яке триває з 2008 року. Нові моделі, такі як компактний кросовер SX4 S-Cross і серійна версія концепту IV-4 (на фото) допоможуть наростити обсяг продажів.
Suzuki планує серйозне нарощування продажів

Новий Сузукі CX4 показали в Женеві

Ось і відкрився довгоочікуваний Женевський автосалон, на радість всім автолюбителям планети. На цьому мотор шоу традиційно показують моделі автомобілів призначені для європейських покупців. Адже американські і японські водії досить серйозно відрізняються від європейців, які вважають за краще компактні міські, економічні та екологічні автомобілі.
Новий Сузукі CX4 показали в Женеві ...

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються