Volkswagen побудував Beetle для спостереження за акулами

Незвичайний гість візьме участь у традиційній "Акулячої тижня" телеканалу Discovery. У його якості виступить не людина, а автомобіль. Причому незвичайний автомобіль. Буде показаний Volkswagen Beetle унікального виду. Його особливістю є його конструкція. На відміну від стандартного автомобіля він позбавлений кузовних панелей. Його кузов має вигляд гратчастої клітини. Він більше схожий на спеціальний пристрій, який використовується дослідниками морських глибин для спостереження за акулами.

Відзначимо, що обов'язковим заходом, починаючи з 1988 року на каналі Discovery, є так звана "акули тиждень" (Shark Week). В якості учасника на ній буде присутній американський підрозділ Volkswagen. Будівництво унікального хетчбека Beetle, який стилізований під гратчасту клітку, - це повністю заслуга даного підрозділу. З такою клітини морські дослідники, не побоюючись за своє життя, можуть вести дослідження за небезпечними хижаками.

Джастін Осборн, який в американському підрозділі VW займає пост маркетингового директора, говорить про те, що у нього хетчбек Beetle викликає асоціації з акулячим плавцем. Відомо, що Beetle-клітина буде брати участь при зйомках деяких епізодів "Акулячої тижня". Перебуваючи в ній, буде створюватися відчуття автомобільної подорожі по океанському дну.

Нагадаємо, що навесні минулого року німецький виробник представив Volkswagen Beetle третього покоління. У порівнянні з попереднім поколінням Volkswagen Beetle отримав більш спортивний імідж. Поряд з цим виробник запропонував для новинки широку гаму, в яку поряд з бензиновими увійшли і дизельні двигуни. У їх числі і мотор 2,0TSI потужністю 197 к.с. Очікується, що серійний варіант кабріолета на базі Beetle німецький концерн представить до кінця поточного року.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються