САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Datsun

Датсун он-до в 2017 році природно підняв ціни і отримав нові можливості розширити ряди покупців, за рахунок появи автоматичний коробки передач і більш потужного 16-клапанного мотора. Що стосується дизайну екстер'єру та інтер'єру Datsun , то тут без особливих вишукувань. Але про все докладніше.
Читати далі →

Японський бюджетний бренд, який в СНД випускається на заводі "Автоваза" в Тольятті, на базі вітчизняних Лада Гранта і Калина, знову переписує ціни на свої моделі. З лютого 2017 року мінімальна ціна седана Datsun on-DO і хетчбека mi-DO збільшилася на 6 тисяч рублів.
Читати далі →

Двигун Датсун він до, як і загальна платформа, вітчизняний. Якщо ви заглянете під капот Datsun, то виявите там до болю знайомий мотор, предок якого стояв ще на ВАЗ 2108. Цей двигун звичайно модернізували, але самої конструкції вже кілька десятків років. Дивимося фото підкапотного простору автомобіля Датсун.
Двигун Датсун він до (седан)

Основний двигун Датсун ми до, це бензиновий мотор робочим об'ємом 1,6 літра потужністю 87 л.с. Сучасним цей силовий агрегат не можна, оскільки різні його модифікації встановлюються на автомобілі марки Лада довгі роки. Це 8-клапанний мотор з одним розподільчим і ремінним приводом ГРМ забезпеченим електронним уприскуванням палива.
Двигун Датсун ми до (хетчбек)

Бюджетний японський бренд Датсун незабаром отримає ще одну модель. На цей раз розширення модельного ряду відбудеться за рахунок кросовера. На що проходить в Японії автомодельної виставці був показаний концепт такого кросовера, який отримав назву Datsun GO-cross. Судячи з перших фотографій Датсун GO-cross новий кросовер отримає вельми цікавий дизайн екстер'єру.
Читати далі →

Бюджетний бренд, що належить японській компанії Ніссан може внести зміни в свою ринкову політику у відповідності з попитом, що існують в даний момент на випущені їм моделі - модель on-DO в кузові седан і mi-DO, яка доступна на ринку в кузові хетчбек.
Седан Datsun on-Do може отримати коробку автомат

Датсун ми до в кузові хетчбек став другою моделлю японського бюджетного бренду, після седана Datsun on do . Плюсами хетча можна назвати доступну ціну, цікаві комплектації. Як і седан, новий Датсун в 5-дверному кузові створений за тим самим рецептом. За основу була взята Лада Калина, яку модернізували, як в технічному плані, так і за зовнішнім виглядом і внутрішнім змістом.
Датсун ми до ціна, комплектації, відео тест-драйв Datsun mi do, характеристики хетчбека Датсун