САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Nissan

Черговий рестайлінг Ніссан Кашкай дістався і до Росії. Хоча збірку новинки налагодили ще в лютому, офіційний старт продажів оновленого Nissan Qashqai намічений на найближчі дні, тобто початок квітня 2019 року.
Читати далі →

Новий бюджетний кросовер Nissan Kicks продовжує свою переможну ходу з глобальних ринків. З'явившись на Олімпіаді в Ріо де Жанейро в 2016 році модель завоювала Латинську Америку, Китай та Індію. Машину виробляють в Бразилії, Мексиці та Китаї. А в Індії недавно налагодили виробництво трохи зрадою, збільшеною в розмірах, модифікації.
Читати далі →

Новий Ніссан Террано 2019 модельного року може отримати чергову порцію оновлень. Наприклад на індійському ринку, де збирають повний аналог їхного Nissan Terrano рестайлінг вже пройшов. На фото на початку статті саме рестайліноговое "особа" нового бюджетного кросовера.
Читати далі →

Новий Ніссан Патрол 2019 модельного року пережив чергове оновлення. Хоча зараз ходить досить багато чуток про швидку появу 7 покоління легендарного позашляховика. Але офіційних заяв виробника за термінами появи нового покоління Nissan Patrol поки немає. Дещо які концептуальні моделі все ж показують на різних автошоу, проте до серійного випуску ще далеко.
Читати далі →

Новий Ніссан Кашкай 2019 року з'явиться в СНД найближчим часом. Хоча в Європі модель вже продається. Ще більш спортивний зовнішній вигляд, оновлений інтер'єр і передові електронні функції рестайлінгового Nissan Qashqai безумовно порадують покупців. Правда не варто чекати глобальних технічних змін конструкції, їх швидше за все не буде.
Читати далі →

Новий Ніссан Х Трейл 2019 модельного року для українського ринку найближчим часом почнуть збирати на заводі Nissan в Санкт-Петербурзі. В Європі фейсліфтінг вже доступний. Перший рестайлінг третього покоління кросовера порадує передовими інноваційними технологіями. Широке впровадження нових електронних систем дозволили зробити автомобіль більш безпечним і простим в управлінні. Виробник заявлет про підвищення комфортності за рахунок застосування більш преміальних матеріалів і повірених рішень в конструкції.
Читати далі →

Кросоверу Ніссан Кашкай в 2018 році доводиться стикатися з жорсткою конкуренцією, яка спостерігається в сегменті невеликих кросоверів. Японець українського складання намагається відвоювати покупців у Кіа Спортейдж , Хендай Туссан , Тойота РАВ 4 і ще кількох серйозних суперників. Досить різноманітні комплектації і привабливі ціни дозволяють гідно витримувати конкуренцію. Не будемо забувати, що нинішній Nissan Qashqai вже пережив черговий рестайлінг і в другій половині року в Росії з'явиться нова більш сучасна модель.
Читати далі →