САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

"Автоваз" оголосив про зниження цін і спеціальні пропозиції на нові автомобілі Лада. Український автогігант пропонує потенційним покупцям оцінити всі можливі вигоди при покупці українського автомобіля. Спеціальне "Весняна пропозиція" буде дійсно до кінця квітня.

До кінця квітня LADA представляє особливо вигідні умови придбання автомобілів всіх сімейств. Діючі спеціальні пропозиції дозволяють вибрати найбільш підходящий і добре оснащений автомобіль, компенсувати витрати на кредит, комфортно, швидко і безпечно обміняти старий автомобіль на нову LADA. До уваги покупців пропонуються як державні програми ( "Перший автомобіль", "Сімейний автомобіль", Ecogas), так і власні програми Марки (LADA FINANCE, "Трейд-Ін", "Весняна пропозиція").

Програми "Перший автомобіль" і "Сімейний автомобіль" відновили свою роботу з 1 березня 2019 року. Варто зазначити, що термін їх дії лімітований сумою бюджетного фінансування. Згідно з механізмом реалізації для придбання на пільгових умовах доступні машини вартістю до 1 млн рублів, а вигода при покупці автомобіля складе 10% від його вартості. У програмі беруть участь всі моделі LADA.

Умови ряду акцій державних і власних програм можна комбінувати. Вигода при покупці складе від 20 до 160 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від модифікації автомобіля і чинного пропозиції.

Абсолютно нові спеціальні умови пропонуються в квітні для LADA XRAY і седана LADA Vesta Cross.

LADA XRAY стала доступна для покупки за програмою "Трейд-Ін", що дає перевагу в 40 000 рублів. При цьому можливо підсумувати економію по "Трейд-Ін" і вигоду за держпрограмою "Сімейний автомобіль" (10% від ціни автомобіля). В цьому випадку вартість автомобіля складе від 512 910 рублів (вигода - від 96 990 рублів).

У квітні при покупці седана LADA Vesta Cross можна поєднати переваги відразу трьох програм: "Трейд-Ін" (40 000 руб.), LADA FINANCE (40 000 руб.) І держпрограми "Сімейний автомобіль" (10% від ціни автомобіля). Стартова вартість моделі складе 642 510 рублів (вигода - від 151 390 рублів).