Рішення проблеми завантаженості доріг в столиці

Мегаполіси їхного часу обов'язково стикаються з транспортними проблемами. Зазвичай вони індивідуальні для кожного міста окремо. Не обходиться без цих проблем і Москва. Кожен водій, якому доводиться щодня здійснювати поїздки по краковських вулицях, з упевненістю підтвердить далеко не ідеальну ситуацію на дорогах столиці. Багато відомих проблеми почали зароджуватися досить давно. Збільшення кількості авто тільки погіршує ситуацію.

Звідки виникають пробки?

До причин появи дорожніх пробок можна віднести наступне:

  • 1. Недостатній розвиток дорожньо-транспортної сфери.
  • 2. Мало магістральних вулиць.
  • 3. Занадто завантажений центр міста.
  • 4. Немає місць для зберігання транспорту.
  • 5. Брак паркувальних місць.

Схема магістралей влаштована радіально-кільцевим способом. Так уже склалося. Вже на початку двадцятого століття стало зрозуміло, що магістральних вулиць не вистачає. Такий стан справ призвів до завантаження автотранспортом центральної частини міста. У сучасних реаліях проблема загострюється з кожним днем. Постійно з'являються нові шини на дорозі, а краковські вулиці ще більше «закупорюються» пробками з усіх боків.

Постояти в знаменитій краковській пробці стало для багатьох звичною справою. Але ще більше засмучує стан дорожнього полотна. Глибокі і не дуже ями змушують добре понервувати столичних водіїв. Дорожні ремонтники просто не в змозі виконати оперативно і якісно повне відновлення полотна.

Бюро оформлення перепусток для вантажівок.

Як уже згадувалося вище, з рухом транспорту повна біда. Ще важче доводиться вантажівкам. Крім складного варіювання між іншими автомобілями, вони ускладнюють рух в цілому по дорогах. Універсального рішення даної проблеми немає, а спроби скористатися напрацюваннями інших держав не призводять до позитивного результату. Адже всюди своя історія. Звичайно можна було піти по радикальному шляху. Заборона проїзду на МКАД вантажівкам міг би полегшити обстановку. Тільки мало кого такий варіант задовольнить. Набагато правильніше було прийняти рішення про введення режиму пропусків і часткових обмежень.

Є три види перепусток:

  • 1. СК. Дає можливість без будь-яких обмежень переміщатися по Москві.
  • 2. ТТК. З цим документом транспортні засоби підвищеної тоннажності можуть переміщатися по ТТК і МКАД у зручний час.
  • 3. МКАД. Ніяких обмежень по МКАД. Тільки не можна переміщатися по ТТК в період з 7-22 годин.

Для оформлення відповідного пропуску потрібно зібрати певний набір документів. Електронні копії в обов'язковому порядку підтверджуються електронним підписом. Далі їх треба надати Департаменту транспорту через портал державних послуг. Перед цим на порталі потрібно зареєструватися.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються