САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Toyota

Автомобілі Toyota в СНД користуються підвищеним попитом. Це стосується як нових, які виробляють в Росії (Camry, RAV4) і ввозять з-за кордону, так і старих машин прибувають з усіх кінців світу.
Читати далі →

Те, чого так довго чекали прихильники японської компанії, нарешті відбулося. Дилери японської компанії відкрили прийом замовлень на Toyota Corolla нової генерації . І експертів, і фанатів популярного бренду неприємно здивувало те, що новинка буде доступна тільки з одним силовим агрегатом.
Читати далі →

Перші Тойота Камрі зійшли з українського заводу в Санкт-Петербурзі в грудні 2007 року. Але фактична робота підприємства почалася в 2008 році. Складальний майданчик розташували в селищі Шушари, який по суті є частиною Пітера і має досить цікаву історію.
Читати далі →

Новий Тойота Ленд Крузер 2019 модельного року на їхному ринку отримав версію Executive Lounge, яка змінила топову модифікацію Excalibur пішла в небуття. Що цікаво, таке оновлення ніяк не вплинуло на основні технічні характеристики Toyota Land Cruiser. Маркетингове оновлення покликане привернути нових покупців бажаючих отримати найсвіжішу модифікацію.
Читати далі →

Нова Тойота Королла 2019 модельного року в черговий раз готується підкорити світовий авторинок. Легендарна надійність, відмінну якість і комфорт, ось що цінують власники машини в СНД. Правда зараз продажу японської моделі в РФ прямують до нуля. Конкуренти Toyota Corolla, особливо з боку корейських виробників, не дрімають і виводять на боротьбу за покупця свіжі Кіа Церато 2019 і нове покоління Хендай Елантра .
Читати далі →

Сьогодні вашій увазі пропонуємо масу фотографій нової Тойоти Рав 4 2019 модельного року. П'яте покоління популярного кросовера побудовано на просунутій модульній платформі TNGA. Збільшена колісна база і розширена колія поряд з короткими свесамі дозволить Toyota RAV4 не тільки міцно стояти на асфальті, але і долати серйозне бездоріжжя завдяки гарній геометричній прохідності.
Читати далі →

Новий кузов Тойота Рав 4 переїхав на модульну платформу TNGA K, що призвело до зміни габаритів. П'яте покоління Toyota RAV4 стало на 1 сантиметр коротше, але трохи ширше. Відбулося збільшення колісної бази на 3 сантиметри і скорочення переднього і заднього свеса. Збільшився дорожній просвіт і з'явилася можливість встановлювати 19-дюймові колісні диски.
Читати далі →