САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Infiniti

Infiniti-QX70-2016

Інфініті ФГ 35, який сьогодні називається QX70 з'явився в СНД ще до початку офіційних продажів. При тому перші FX 35 були ще й з правим кермом. Але основний потік спортивних кросоверів з унікальним дизайном в Росію привезли із вторинного ринку США за часів, коли долар коштував близько 30 рублів. Американців Інфініті ФГ 35 на вторинному ринку і зараз повно. Такі машини легко відрізнити по задній кришці багажника, яка має нішу під невеликий квадратний номерний знак, тому українські номери туди просто не поміщаються.
Читати далі →

Компанія «Інфініті» в ході автошоу у Франкфурті здивувала своєю новинкою. Вона представила серійну модель, що відрізняється компактними розмірами, що для даного виробника абсолютно не властиво. Новинка отримала назву Q30. Собою вона являє хетчбек, який має родинні зв'язки з А-класом «Мерседеса».
Читати далі →

В ході виставки дизайнерів, яка пройшла в США, в містечку під назвою Пеббл-Біч, люксовим брендом Infiniti була представлена ​​новинка, яка незабаром з'явиться на ринку - Q70 (фото додається) в новій модифікації. Серед представників даної лінійки новинка стане найрозкішнішої. Уже відомо про те, що продажі автомобіля компанія планує почати в кінці поточного року.
Читати далі →

З'явилася інформація, що в компанії Infiniti працюють над створенням двухдверной моделі купе на основі концепту Infiniti Q50 Eau Rouge. Планується, що на ринку купе від Інфініті складе конкуренцію BMW 4 серії. При певних умовах в якості силового агрегату в новій моделі може бути використаний мотор від Nissan GT-R.
"Заряджений" седан Infiniti Q50 Eau Rouge отримає двигун Nissan GT-R фото

Для паризького автосалону преміальний бренд Infiniti приготував новий концепт. Він отримав назву Q80 Inspiration. Від всіх автомобілів, що входять в модельний ряд, він відрізняється не тільки великими розмірами, але і типом кузова.
Infiniti Q80 Inspiration - новий флагман компанії

Кожен з нас стикався з відвертим обманом при ремонті свого автомобіля. Вартість деяких робіт відверто завищена. А в разі неякісного ремонту виправлення недоліків супроводжувалася скандалом. Деякі автосервіси найчастіше займаються обманом довірливих клієнтів. Як цього уникнути і платити тільки за реальну кваліфіковану роботу !?
Якісний ремонт моделей Nissan і Infiniti в Москві за прийнятною ціною

Компанія Nissan North America повідомила про рекордні продажі в серпні 2013 року. Цей місяць став найвдалішим за всю історію концерну Ніссан в США. Загальний обсяг продажів компанії виріс на 22 відсотки, у порівнянні з роком раніше і досяг цифри 120 498 штук. Продажі Infiniti, преміум бренду Nissan збільшилися на 7 відсотків.
Продажі Nissan в США ростуть