САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Новий бюджетний кросовер Nissan Kicks продовжує свою переможну ходу з глобальних ринків. З'явившись на Олімпіаді в Ріо де Жанейро в 2016 році модель завоювала Латинську Америку, Китай та Індію. Машину виробляють в Бразилії, Мексиці та Китаї. А в Індії недавно налагодили виробництво трохи зрадою, збільшеною в розмірах, модифікації.

Сьогодні є точна інформація, яким буде Nissan Kicks для українського ринку. Якщо в глобальному масштабі модель побудована на платформі Ніссан V, то для росіян машину будуть випускати на технологічній базі Global Access. Саме на на ній випускають друге покоління Renault Duster і нинішній Kaptur. Основна відмінність в збільшених габаритах. Якщо оригінальний Кикс має довжину кузова 4295 мм, а величину колісної бази 2610 мм, то вітчизняна версія кросовера збільшилася до 4384 мм в довжину, з базою в 2673 мм.

Що стосується силових агрегатів, то і тут краще порівняти Kicks глобальної збірки і українську специфікацію. На більш компактний кросовер ставлять двигун серії HR15DE об'ємом 1.5 літра розвиває 99 к.с. при 134 Нм крутного моменту. Даний двигун працює в парі з безступінчатим варіатором X-Tronic CVT і має в своєму розпорядженні тільки переднім приводом. А ось платформа Global Access розрахована не тільки на повний привід 4х4, але і на використання більш об'ємних моторів. У їхному випадку, це вже знайомі 1.6 літровий HR16 потужністю 115 к.с. (155 Нм) і 2-літровий атмосферник від Рено.

Автомобілі Ніссан давно мають імідж надійних і комфортних машин. Якісне обслуговування та професійний ремонт дозволить уникнути масу проблем. Своєчасна заміна антифризу Nissan необхідна заводом виробником безпосередньо впливає на справність охолоджуючої системи. Довірте цю процедуру в Санкт-Петербурзі фахівцям СТО №1, які мають великий досвід і добру репутацію.

Українські журналісти з'ясували трохи інформації про терміни появи новинки в Росії. Про старт продажів Nissan Kicks говорити поки передчасно. Але краковському офісі Ніссан заявили, що модель обов'язково вийде на український ринок. З'явилися відомості, що український Кикс змінить назву спеціально для вітчизняного локального ринку. Про місце виробництва поки теж небагато відомостей. У Росії концерн Рено-Ніссан має кілька складальних майданчиків. Наприклад в Санкт-Петербурзі збирають Nissan Qashqai, в Москві Ніссан Террано, а виробництво Рено Дастера взагалі планують перенести в Тольятті (при виході другого покоління).

У будь-якому випадку відмінний дизайн Nissan Kicks не пропаде. У СНД, при грамотній ціновій політиці, бюджетний кросовер від Ніссан може цілком потіснити лідера сегмента Хендай Крета. Хочеться вірити, що більше інформації з'явиться вже в наступному 2019 році.