САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Kia

Нещодавно стало відомо, що Kia Soul нового покоління отримав Схвалення типу транспортного засобу в Росії. Крім того, представники українського представництва корейської марки повідомили, коли саме в дилерській мережі з'явиться новинка.
Читати далі →

Крупно габаритна новинка від корейської компанії, седан Kia K900, який раніше продавався під ім'ям Quoris, з'явиться в продажу в дилерській мережі в перший день весни. Для нового автомобіля в чотиридверному кузові виробник буде пропонувати два силові агрегати і один варіант трансмісії. Уже зараз відомо, що вартість новинки збільшиться. Але все ж модель збереже свою цінову перевагу перед конкурентами з Європи.
Читати далі →

Новий Кіа Соул 2019 модельного року представили в США, як модель 2020 року (за старою доброю американською традицією). Третє покоління Kia Soul представлене в Лос-Анджелесі отримала новий більш просторий кузов і зберегла свою оригінальну концепцію. Модель розроблена в каліфорнійському дизайн центрі корейського концерну в черговий раз здивувала.
Читати далі →

Так уже склалося, що кінець 2018 роки для українських покупців автомобілів Kia виявився багатий на прем'єри новинок. Модельний ряд оновлюється з неймовірною швидкістю. При цьому покупцям пропонують машини на будь-який колір і смак.
Читати далі →

Новий Кіа Мохаве 2019 модельного року продовжує своє існування на українському ринку. Наполегливі чутки про появу другого покоління Kia Mohave, так і залишилися чутками. Середньорозмірний рамний позашляховик спочатку створювався для північноамериканського ринку в якості сімейного і дуже комфортного авто. Про позашляхових якостях машини думали в останню чергу.
Читати далі →

Нова Кіа Оптима 2019 модельного року продовжує наступати на п'яти Тойоті Камрі. Адекватна ціна Kia Optima великий вибір комплектацій дозволяє залучати щороку все більше покупців. Чергові оновлення дозволили поліпшити машину і при тому не дуже позначилися на вартості.
Читати далі →

Новий Кіа Сід 2019 модельного року отримав зовсім інший кузов, при цьому практично зберігши колишні габарити. Глобальна зміна покоління популярної європейської моделі дісталася і до українського ринку. Модель створена для ЄС проводиться в Словаччині, звідти ж везуть основну частину комплектуючих для виробництва Kia Ceed в Калінінграді.
Читати далі →