САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Після травневого падіння продажів нових авто в Мінпромторгу вирішили підтримати автопром. Держпрограми сімейний автомобіль 2019 і перший автомобіль продовжать свою роботу до кінця поточного року.

З 1 липня поновлюється держпрограма сімейний автомобіль 2019, яка дозволить купити нову машину для громадян РФ з двома і більше неповнолітніми дітьми зі знижкою. На зустрічі з Д.Медведєвим глава Мінпромторгу Денис Мантуров заявив, що дія програми, яка непогано показала себе в 2017, 2018 році і весною 2019 року має бути продовжена до кінця 2019 року.

Бюджет державної програми "сімейний і перший автомобіль" в 2019 році складе додаткові 6 мільярдів рублів. Стало відомо, що держпрограма сімейний автомобіль умови, якій змінилися, в цілому зберегла свої колишні параметри. Тобто росіяни зможуть отримати знижку на новий авто в 10%, а жителі Далекого Сходу можуть розраховувати на знижку в 25%

Зміни умов програми сімейний автомобіль

Але є умови держпрограми, який в 2019 році змінені. Наприклад, якщо в минулому році в список автомобілів підпадають під держпрограму включалися всі машини зібрані в РФ, але не дорожче за 1 450 000 рублей. Цього року планку знизили до рівня в мільйон рублів. Тобто, це значно скорочує список авто доступних за держпрограмою. Якщо в минулому році, це було 77 моделей, то в поточному році купити не дорожче 1 000 000 рублів можна буде тільки бюджетні седани і дуже бюджетні кросовери. Здебільшого виграють такі виробники, як Lada, Renault, Kia, Hyundai виробляють недорогі машини.Держпрограми "Перший автомобіль" і "Сімейний автомобіль" працювали в минулому році з 1 січня 2018 року. Правда виділених урядом грошей вистачило всього на 4 місяці. Швидше за все в цьому році бажаючих скористатися 10 відсотковою знижкою також виявиться досить багато. У минулому році за держпрограмою реалізували 85,94 тисячі автомобілів. У липні минулого року уряд виділив ще гроші на продовження програм, що дозволило реалізувати ще 45,1 тисячі автомобілів. Тобто за весь минулий рік 131 тисяча машин була продана саме за програмами перший і сімейний автомобіль.

У цьому році ситуація схожа. Адже навесні вже реалізували понад 60 тисяч машин за програмами, а після виділення додаткових грошей з 1 липня, до кінця 2019 року планується продати ще близько 75 тисяч нових авто.