САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Daewoo

Дорожній просвіт Деу Нексія або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Daewoo Nexia і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Воістину народний автомобіль Деу Матіз, дата випуску якого випала на 1998 рік, став улюбленцем не тільки на просторах їхної безкрайньої батьківщини, але навіть і Європи. Daewoo Matiz так, мова піде саме про цю крихті, яка завоювала весь світ.
Читати далі →

Оновлена ​​версія седана Daewoo Nexia, який побачив світ у 2008 році, випускалася c участю General Motors і коштувала розробникам не багато, ні мало 10 мільйонів доларів. Все це було зроблено для того, щоб задовольнити зрослі апетити Східної Європи і Середньої Азії.
Читати далі →

Двигун Деу Джентрі є бензиновий мотор робочим об'ємом 1,5 літра потужністю в 107 к.с. 4-циліндровий агрегат має 16 клапанів і ланцюговий привід ГРМ. Так, ременя ГРМ у двигуна Daewoo Gentra немає, за те є надійна ланцюг. Модель двигуна GM Powertrain S-Tec III спеціально розроблена для ринків, що розвиваються, де умови експлуатації залишають бажати кращого.
Двигун Деу Джентрі

Автомобіль Daewoo Nexia є простим і недорогим седаном, який в деякій мірі зумів стати машиною легендарної. На дорогах їхної країни Нексии присутні багато років, і не збираються їх залишати в найближчому майбутньому. Саме з цієї причини пропонуємо огляд Daewoo Nexia, щоб при зустрічі з цим автомобілем ви знали, з ким маєте справу.
Читати далі →

У 2013 році почалася збірка бюджетного седана Daewoo Gentra в Узбекистані, в тому ж році модель з'явилася на українському ринку. Особливістю моделі стала всім добре відома платформа Chevrolet Lacetti. Однак говорити про ідентичність моделей не доводиться. Адже Gentra отримала новий бензиновий двигун з ланцюговим приводом ГРМ, 6-діапазонну автоматичну коробку змінену підвіску.
Читати далі →

automat-daewoo-gentra-foto

Деу Джентрі автомат, це напевно найвигіднішу пропозицію на Українському автомобільному ринку. Отримати повноцінний автомобіль С-класу з 6-ступінчастою сучасної трансмісією, за такою низькою ціною, дуже заманливо.
Деу Джентрі автомат, АКПП Daewoo Gentra, характеристики, витрата палива, розгін