кріплення вантажу

Такелажні кільця для кріплення вантажу представляють собою спеціальні елементи фурнітури для кузова вантажного автомобіля (їх можна придбати на сайті http://askfurnitura.ru/ ). Вони використовуються для фіксації перевезених товарів. Ці деталі різняться за розмірами, формою і максимально можливого рівня навантаження.

різновиди

При здійсненні такелажних кілець використовується оцинкована або нержавіюча сталь. Обидва варіанти дозволяють забезпечити надійність і стійкість до зношування, а також до впливу навколишнього середовища і деформацій. Ці елементи фурнітури знайшли широке застосування не тільки в вантажних транспортних засобах, але і в спецтехніки, евакуатори.

За методом монтажу розрізняють два різновиди такелажних кілець:

 1. Зовнішні або зовнішні. Використовуються для під'єднання до спеціальних рейках.
 2. Врізні або поворотні. Ці елементи фурнітури ставляться на одному рівні з підлогою.

Основною перевагою зовнішніх деталей є зручність установки і зняття при заміні. Врізні елементи мають високий рівень захисту від механічних пошкоджень і надійністю, оскільки після монтажу вони не виступають за рівень підлоги.

критерії вибору

При покупці деталей рекомендується враховувати наступні параметри вибору:

 • розміри фурнітури і маса виробів;
 • особливості монтажу і глибина утапливания, якщо купуються врізні деталі;
 • матеріал, з якого виготовлені кільця, а також їх товщина (чим вище, тим міцнішими будуть деталі);
 • максимально можливе навантаження;
 • рівень зусилля на розтяг;
 • міцність такелажних кілець на злам.

Також перед покупкою рекомендується звернути увагу на комплект поставки. Якщо купуються поворотні варіації, то в комплектацію повинні входити болти для кріплення. Також в комплекті поставки накладних елементів повинні бути ремені і спеціальні зачепи.

профілактика

Основною причиною швидкого зносу такелажних кілець є утворення корозії. Іржа, що з'явилася на деталях, з часом призводить до руйнування лакофарбового покриття і поломки елементів.

Є кілька варіантів профілактики деталей:

 1. Використання антикорозійного захисту. Такелажні кільця для кріплення вантажу обробляються при виготовленні, але додатково рекомендується використовувати Антіржавчіна. Оптимальніше всього повністю обробити кузов, це дозволить запобігти утворенню сколів і захистити кузов від агресивного впливу хімічних речовин і реагентів.
 2. Регулярна мийка транспортного засобу, особливо в холодну пору року. Реагенти та солі, якими комунальні служби посипають дороги, руйнують структуру металу. Рекомендується завжди стежити за чистотою деталей і при митті намагатися видаляти забруднення з найбільш важкодоступних місць.
 3. Використання спеціальних захисних антигравійного плівок, які слід наклеювати в місця, найбільш схильні до пошкоджень. Зазвичай це передня частина капота, крила і дах, але також бронеплёнкой можна обклеїти дверні петлі, кільця і ​​інші елементи. При появі відколів і тріщин на лакофарбовому покритті в процесі використання утворюються осередки корозії.
 4. Використання воску, рідкого скла та інших видів полиролей для захисту кузова. Сучасний ринок пропонує безліч видів засобів, які наносяться на проблемні поверхні. Перед покупкою певного складу рекомендується ознайомитися з реальними відгуками споживачів про нього.

Перші осередки іржі на деталях кузова рекомендується відразу ж усувати, інакше проблемна поверхню стане більше.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються