Як позбутися від битого автомобіля?

Потрапити в ДТП може будь-який автомобіль, який не варто в гаражі. Навіть якщо водій має величезний досвід і неймовірно акуратний, то ймовірність, що в вашу шину "влетить" лихач досить висока. Особливо якщо експлуатація машини проходить в міських умовах з високою часткою інтенсивного руху.

Не будемо розглядати причини ДТП їх може бути безліч. Виникає більш важливий момент, який ступінь пошкоджень і що тепер робити? Питання хто винен і що робити, як і раніше залишаються актуальними. Якщо ви пошкодили елемент або пару елементів кузова, то страхової виплати вам можливо вистачить на фарбування в гаражному кооперативі. Але якщо ДТП торкнулося силові елементи кузова, наприклад зігнулися стійки кузова, то тут простий фарбуванням не обійтися.

Буває такі аварії, що навіть гаражні диво майстри не беруться за таке. Або вам виставляють цінник (особливо на іномарку), який навряд чи подужає навіть страхова компанія, не кажучи вже про вашому бюджеті. Не забуваємо, що у страхової компанії теж є ліміти. Плюс страховики будуть намагатися заплатити якомога менше. Тоді рішення тільки одне, взяти гроші зі страховою і продати машину, або те що від неї залишилося.

Самостійний продаж битого авто, ще більш складна завдання, ніж продаж звичайної машини в ідеальному стані. А якщо гроші потрібні тут і зараз, то вибір очевидний. Йдемо на www.cmake.ru заповнюємо спеціальну форму, завантажуємо фотографії пошкоджень і отримуємо попередню вартість. Вельми зручно, по крайней мере простіше, ніж показувати всім підряд вашу машину відриваючи себе від важливих справ.

У деяких випадках пошкодження настільки серйозні, що навіть гроші не такі важливі. Головне звільнити машиномісце, яке зайняте розбитою машиною. Якщо ваше авто стоїть у дворі, то сусіди навряд чи будуть довго терпіти такий стан справ і чекати поки ви знайдете покупця. У цьому випадку збереження хороших відносин з жителями сусідніх квартир важливіше грошей. Якщо є власний гараж, то займати його мотлохом нераціонально. Тим більше що гараж можна використовувати більш ефективно. Якщо не ставити свою машину, але ж можна його здавати, відкладати гроші на нового "залізного коня".

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються