Як швидко позбутися від машини через автовикуп?

Автомобілі завжди вважалися досить ліквідним товаром, їх легко купити і продати. Питання тільки в ціні питання. Вибір на ринку просто неймовірний. Також сьогодні досить багато компаній, які займаються Автомобілі б.

Основні причини, за якими громадяни звертаються у фірми зі скупки автомобілів досить банальні. Наприклад, терміново знадобилися гроші. Найчастіше машина потрапляє в ДТП і немає часу займатися її відновленням. Або терміново потрібні гроші на покупку нової машини. Загалом в їхному житті вистачає приводів, щоб відправиться за швидкими грошима в спеціалізовану компанію.

Як працює алгоритм Автовикуп?

  • 1. Підбір компанії, яка готова купити вашу машину
  • 2. Обговорення деталей по телефону / вотсап / електронній пошті
  • 3. Виїзд оцінювача на місце
  • 4. Юридичне оформлення угоди
  • 5. Отримання грошей

Для підбору компанії з викупу автомобілів вам доведеться самостійно пошукати інформацію в мережі. Наприклад деякі компанії викуповують машини не старше певного віку, інші не займаються вітчизняними авто, треті взагалі викуповують тільки вантажний транспорт. Тобто ви повинні об'єктивно оцінювати вимоги і умови фірми з викупу зіставляючи їх зі своїми реаліями.

Варто враховувати, що в кожному великому місті є велика фірма - лідер локального ринку, яка створює максимально зручні умови для більшості автовласників. У Києві, це "Авто Трейдер" довгі роки працює в цій сфері. Досить прості, зрозумілі умови і хороша репутація компанії створили фірмі хороший імідж. Якщо ви надумали позбутися свого авто швидко, то вам сюди , на офіційний сайт Auto-Trader.

Сучасні засоби зв'язку і спілкування дозволять зробити попередню оцінку вашого авто досить оперативно. Досить зробити необхідну кількість фотографій машини і відправити їх по вотсап або електронній пошті. Якщо попередня сума вас влаштує, можна переходить до виклику експерта.

Оцінювач проведе остаточний огляд машини, вивчить документи і озвучить вам остаточну вартість за ваш автомобіль. Після цього можете приймати рішення. Подальше юридичне оформлення зазвичай займає небагато часу. Головне, щоб у нотаріуса черги не було. Ви отримуєте гроші, а вже компанія буде вирішувати що робити з вашою машиною далі, виходячи з ринкових реалій.

Зазвичай вся процедура позбавлення від автомобіля і отримання грошей займає всього один день. Не вірте людям, які кажуть, що на це піде 15 хвилин або пів години. Це просто фізично неможливо.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються