САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Mazda

Світові виробники досить часто оновлюють свої моделі. Якщо зміна поколінь проходить не так часто, то рестайлинги проводять раз в пару років. Новий кросовер Mazda CX-5, який з'явився всього пару років тому вже підготували до рестайлінгу. В першу чергу оновлена ​​модель з'явилася в Японії, що логічно.
Читати далі →

Нова Мазда 3 2019 офіційно представлена на автошоу в Лос-Анджелесі. Саме в США в найближчі місяці почнуть продавати нове покоління седана і хетчбека. Швидше за все до їхної країни Mazda 3 нової генерації дійде ближче до кінця 2019 року.
Читати далі →

Нова Мазда 6 2019 модельного року надійде до українських дилерам вже в кінці листопада. Сьогодні рестайлінгову Mazda 6 вже збирають на заводі японської компанії у Владивостоці. Модель стане ще потужнішим, комфортніше і красивіше! Оновлений дизайн став ще більш привабливий, але про все по порядку.
Читати далі →

Нова Мазда 6 2018 року представлена в рамках автосалону в Лос-Анджелесі 29 листопада. Японці вирішили не тільки оновити зовнішність седана Mazda 6, в чому можна переконатися на фото в їхній статті, а й "підбадьорити" машину новими технічними характеристиками. Зокрема, під капотом моделі, з'явиться досить потужний турбомотор Skyactiv-G 2,5T, який порадує неймовірною динамікою. Але про все докладніше в їхній сьогоднішній статті.
Читати далі →

Великий кросовер Мазда СХ 9 2017 вирішили вивести і на український ринок, який демонструє позитивну динаміку. Друге покоління Mazda CX-9 з'явилося у продажу ще в 2016 році, а показали новинку в листопаді 2015 року в Лос-Анджелесі. У США і Канаду відправляється до 80 відсотків усіх вироблених машин. Збирають 7-місний повнорозмірний кросовер на японському заводі Мазда в м Хіросіма. Тобто їхним покупцям будуть везти саме японські машини.
Читати далі →

Дорожній просвіт Мазда СХ 5 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Mazda CX5 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Мазда 6 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Mazda6 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →