Легендарний позашляховик Форд Експлорер

У 1990 році в США народився ще один автомобільний символ цієї країни. Їм є і по сей день Форд Експлорер. Причому за мірками США автомобіль відноситься до розряду середньо-розмірних SUV, а вже в Європі його вважають повно-розмірним позашляховиком.

Всі п'ять поколінь істотно відрізняються один від одного. Останнє покоління і зовсім втратило рамної конструкції. Придбала модель нові габарити, тепер довжина Ford Explorer Sport 2013 року становить 5 метрів (колишнє покоління 4,8 метра). Автомобіль придбав розкішну зовнішність, ні один елемент дизайну не зможе нагадати попередні версії. Змінилася і лінійка двигунів. Тепер купити Ford Explorer можливо з двома цікавими і новими силовими агрегатами нової серії EcoBoost і Ti-VCT.

Перший може похвалитися потужністю в 237 к.с., при обсязі в 2,0 літра. Крутний момент в діапазоні від 1750 до 4000 об / хв дорівнює 339 Н * м. Подібний двигун встановлюється виключно на версію оснащену приводом лише на передню вісь. Другий, більш потужний, бензиновий V6, наділений потужністю в 294 к.с., при обсязі в 3,5 літра. Його крутний момент при 4000 об / хв дорівнює 346 Н * м. Даний двигун встановлюється і на моноприводних версію, і на повнопривідну. З двигунами агрегатується шести-ступінчаста автоматична коробка передач.

Технічні характеристики Форд Експлорер 5 покоління

Безсумнівно, для автомобіля такого класу важливим показником, особливо на вітчизняних дорогах, є кліренс. Дорожній просвіт нового Ford Explorer становить 211 мм. Як говорилося вище, довжина автомобіля тепер дорівнює 5006 мм. Ширина Explorer дорівнює 2004 мм, при висоті в 1803 мм. Об'єм багажного простору залишився той же: 595 літрів при розкладених спинках заднього дивана і третього ряду і при складених - 2280 літрів. Тепер у всіх комплектаціях Explorer має 7 місць, відповідно три ряди сидінь. До слова, 5 покоління позашляховика випускається аж з січня 2010 року, а ось в Росію оновлена ​​модель приїхала тільки в 2012 році. Ціна Форд Експлорер в 2013 році на території Росії становила 1 млн. 849 тисяч рублів, зрозуміло, в самій доступній комплектації.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються